Rikkaks saamise teadus 5-päevane koolitus

Rikkaks saamise teadus 5-päevane koolitus

Rikkaks saamise teadus 5-päevane koolitus

Kas Sina lased rahal otsustada, mida Sa ostad ja teed või Sina otsustad, mida Sa soovid ja realiseerid selle? Enamus inimesi lasevad rahal otsustada, mida nad teevad ja kuidas elavad. Nad vaatavad oma sissetulekuid, pangakontot ja ütlevad, see ei ole võimalik, ma ei saa seda endale lubada. See on VALE vaatenurk.

Wallace D. Wattles on öelnud: “Sina oled isand ja raha on teener, mitte vastupidi! Ära lase rahal dikteerida, mida Sa ostad ja kuidas elad. Ära alanda oma elustandardeid, suurenda oma sissetulekuid.”

Juba aastal 1903 kirjutas Wallace D. Wattles oma raamatus “Rikkaks saamise teadus”: “Me ei suuda saavutada oma täielikku potensiaali ilma suurema hulga rahata. Selleks, et arendada oma andeid ja oskusi,  tuleb meil kasutada arvukaid vahendeid. Seda on võimalik teha ainult siis, kui meil on nende vahendite muretsemiseks piisavalt raha.

Rikkaks saamise teadus on samasugune täppisteadus nagu algebra või aritmeetika. Vahendite soetamise protsessi juhivad teatud seadused ja kui need seadused on selged ning neid järgitakse, on võimalik paranda oma elujärge.”

Sa ei ole sündinud siia ilma, et ära elada ja ots-otsaga kokku tulla. Sa oled sündinud, et areneda ja kasvada inimesena. Kasvusoov, parema elu soov, on olemas igas inimeses. Meil on kombeks seada endale piiranguid, mis lähtuvad mingitest oma hirmudest või ühiskonnas levinud uskumustest ja arvamustest. Kui palju kordi oleme oma elus kuulnud ütlemist, et “Raha ei ole kõige tähtsam”, “Raha pole minu jaoks tähtis” või “Ma ei hooli rahast”?

Reeglina kipuvad seda ütlema inimesed, kellel raha pole…. Nad tunnevad end ebamugavalt. Mugavalt tunnevad rahast rääkides need, kellel seda on. Raha on oluline. Raha on maksevahend, sest aitäh eest poes, arsti juures, koduostul arveid pole pole võimalik tasuda. On nii?

Rikkad pole halvad inimesed ja vaesed head või vastupidi, raha on võimendi, mis toob esile inimeses domineerivad omadused. Raha on väärtuslik vaid seni, kuni ta on ringluses… ja võimalused küllusliku elu luua  on kõigi jaoks piiramatud.

Soovida enam raha on täiesti loomulik. Ei ole midagi häbiväärset soovimaks paremat elu. Piiratud hulk raha igakuiselt piirab ka Sinu valikuvõimalusi ja vabadust teha seda, mida soovid. See ei anna Sulle võimalust aidata märkmisväärselt ka teisi.

Milline on Sinu suhe rahaga praegu? Kuidas Sa rahast mõtle? Kas enamasti negatiivses võtmes (ei ole piisavalt, iga arve tasumine on pigem piin kui lõbu) või positiivselt? Mida igapäevaselt tunned, kui raha teema mõttesse tuleb? Millised on Sinu uskumused?

Sinu praegune teadlikkus rahast peegeldub Sinu sissetuleku suuruses. Soovid seda muuta, tere tulemast koolitusele.

Saa üle süü-, häbi- ja väärtusetuse tundest! Kõigist nendest tunnetest, mida hetkel võid tunda mõeldes sõnale “minu suhe rahaga”. Tule tõsta oma teadlikkust, et saaksid kasvatada ka oma sissetulekuid, nö kasvada rikkaks.

Sajand tagasi kirjutatud  Wallace D. Wattlesi raamatu „Rikkaks saamise teadus” on andnud inspiratsiooni minule, mu mentor Bob Proctorile ja annab ka Sinule. Koolitusel annan Sinule tööriistad, mida sihipäraselt kasutades on Sul võimalik oma sissetulekuid kasvatada.

Kõik ihkavad saavutada oma täispotentsiaali – soov oma loomupäraseid andeid realiseerida on inimesele omane. Rikkaks saamise soovis pole midagi halba; õigupoolest ei ihka keegi rohkem raha, vaid elada täiuslikumat ja rahuldustpakkuvat elu. Soovid tõsta oma rahateadlikkust, siis osale 5-päevasel vebinaril 23.-27.mail.

AJAKAVA:

   • Iga päev 1 tund kell 12-13 vebinari – UUED TEADMISED (teooria)
    ning õhtune blokk 20:00 Edu- ja kogemuslugude jagamine (praktika) ehk
    kuidas on mõtteviisi muutus aidanud jõuda oma unistuste eluni ja sissetulekute kasvuni.
    Oodata on põnevad üllatusesinejaid! 

    * NB! Pane tähele, et REEDEÕHTUL on KINOÕHTU ehk planeeri aega 2 h.
    Vaatame ühiselt inspireerivat filmi THINK and GROW Rich.
    Filmiõhtu toimub ZOOM keskkonnas ja film on inglise keeles
   • Nii hommikune kui õhtune vebinar leiab aset ainult vebinarile registreerunute suletud FB grupis
   • Koolitus on järelvaadatav 7 päeva (tasulises versioonis 30 päeva).
   • Tasulises versioonis lisandub boonusena mahukas töövihik ja kell 16. – 16.30 täiendav kohtumine, kus rakendame teooria praktikasse läbi harjutuste.
   • Kõigil osalejatel on võimalus tekitada endale ka inspiratsiooni allikaks olev raamat RIKKAKS SAAMISE TEADUS kasutades sooduskoodi real sõna KARMO, raamat -15% soodsama hinnaga. Ostu saad sooritada SIIN.

Teemad, mida vebinaril  käsitleme:

  1. Mina ja raha – mõtteviisi muutus
  2. Kas võimalused on monopoliseeritud?
  3. Kõige tähtsam printsiip, mida rakendada rikkaks saamisel
  4. Elujärje parandamine
  5. Kuidas kasutada oma tahet rikkaks saamiseks?
  6. Eesmärgi õige püstitus, tõhus sooritus ja tegutsemine
  7. KUIDAS küllus Sinuni jõuab?

Soovid tõsta oma rahateadlikkust? Häbitundeta? Pane end koolitusele kirja.
Juba täna!

Päevade lõikes ajakava

23.05 kell 12.00 Rikka inimese mõtteviis ja 20.00 Kuidas olen loonud elu, mida soovisin
24.05 kell 12.00 Rikkuse taga peituv ihaldus ja 20.00 Lood elust enesest ehk kuidas on teised teinud sama
25.05 kell 12.00 Finantstermostaadi seadistamine ja 20.00 Rikkaks saamise teadus üllatusesinejaga piiri tagant.
26.05 kell 12.00 Kuidas rikkus Sinu juurde tuleb ja 20.00 Kuidas tekitada endas kasvule suunatud mõtteviis
27.05 kell 12.00 Finantsiline vabaduse loomine ja 20.00 eksklusiivne KINOÕHTU Zoom keskkonnas. Filmiks on –  “Think and Grow Rich, The Legacy”.

Soovid osaleda, pane end juba täna kirja. Sina valid, kas TASUTA või TASULISSE versiooni.
Tasuta vebinaril osalemiseks ÜHINE FB GRUPIGA SIIN

Tasulises versioonis osalemiseks soorita ost siinsamas lehel.

Koolituse maksumus 47€
Sinu edu nimel,

Karmo

Koolitaja

Hind 47.00
Koolitaja Karmo
Kestvus 5 päeva
Loenguid 13
Registreerunud 26 osalejat
Koolituse algus 23.05.2022
Kellaaeg Iga päev 12-13 ja 20:00

ALGUSPUNKT 15.-16.10 Ühine!

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.