6 minutiga päevas eduni

6 minutiga päevas eduni

6 minutiga päevas eduni

Suurenda oma tulemusi drastiliselt – kõigis oma elu valdkondades 6 MINUTES TO SUCCESS programmiga (ingliskeelne). Inspiratsioon ja praktilised nipid, mida vajad, et teenida rohkem raha, luua edukaid suhteid, asutada pööraselt edukas ettevõte, kaotada kaalu ja elada produktiivsemat ja rahuldust pakkuvamat elu. Mitmekordistada oma tulemusi ja jõua edukuseni lihtsamalt. Mis juhtuks, kui …

Selle asemel, et oodata, kuni asjaolud on unistuste ellu viimiseks õiged, hakkaksid kohe tegutsema nende teadmistega, mis Sul praegu olemas on? Tõenäoliselt tead paljusid asju, mida saaksid teha, et teenida rohkem raha ja olla edukam. See ei tähenda tingimata, et Sa neid tegevusi ka teed…. Üks edu suurimaid saladusi on oma teadmiste vastavusse viimine käitumisega.

6 MINUTIGA EDUKUSENI programm põhineb Bob Proctori enam kui 50 aasta pikkustel uuringutel selle kohta, mis muudab inimesed edukaks ja mis takistab neid oma unistusi realiseerimast. Pärast aastakümneid kestnud uurimisi on vastus ühene: inimese paradigma – alateadvuses kinnistunud ideed – määrab, kas nad õnnestuvad, sest paradigma (mis on harjumuste kogum) kontrollib sõna otseses mõttes igas aspektis inimese käitumist ja tulemusi.

Kui inimesed muudavad oma harjumusi, muutuvad ka nende tulemused. Probleem on aga selles, et paradigmad on nii juurdunud ja nii sügaval meis, et ta ei soovi muutust. Ta soovib, et oleksime seal, kus oleme – oma harjumuspärases keskkonnas, oma mõtete lõksus ja mugavustsoonis.

Paradigmat iseseisvalt muuta on väga raske. Vajad nii inspiratsiooni kui juhendajat. 6 MINUTES TO SUCCESS on just see, mida vajad, kui soovid igapäevast täiendavat inspiratsiooni.

Unusta mõneks hetkeks on tegemist vajavate ülesannete nimekiri, lõõgastu ja lase oma fantaasial lennata: kuidas soovid oma elu tegelikult elada – elu, mis paneks Sind tundma end õnneliku ja edukana. Väga vähesed inimesed elavad niimoodi, sest nad ei võta unistamiseks piisavalt aega….

6 MINUTIT EDUKUSENI on sobiv programm, ainulaadne igapäevane inspiratsiooniallikas, mis aitab soovitud eesmärgini jõudmiseks luua tegevuskava … mängleva kergusega. Pead lihtsalt otsustama ja olema täpne, mida soovid, sest kui soovid seda piisavalt, on võimalik seda ka saavutada.

Programmi on võimalik vaadata
* Sulle sobival ajal
* Sulle sobivas keskkonnas – kodus või lähedastega
* Igapäevased inspirratsioonivideod, mis ka audio- ja õppematerjalina saadaval
* Videos nii Bob Proctori ja Sandy Gallagheri õppetunnid

Kujuta ette, et Sul on koht, kust leida vastused igale küsimusele, mis elu teele veeretab…
Kujuta ette, et Sinu unistused saavad teoks….
Kujuta ette, milline võiks olla Sinu elu 30 või isegi 90 päeva pärast, kui olete iga päev õppinud maailma parimal õpetajalt oma võimete ja edu saavutamise kohta.

Liitu juba täna edu saavutamiseks 6 MINUTES TO SUCCESS programmiga ja hakka looma elu, millest oled unistanud. Täiendavat inspiratsiooni eesti keeles samadel teemadel leiad minu FB grupist Haara kontroll.

Õppematerjalid on ingliskeelsed.
Ost toimub Proctor Gallagher Instituudi keskkonnas.
Tegu on igakuise maksega ehk vajalik on sisestada kaardiandmed.
Esimesed  2 nädalat on vaid 1 USD eest, pärast seda on igakuine makse 29.97 USD
Võid tellimusest igal hetkel loobuda. Ka peale kahenädalast perioodi.
Igal juhul soovitan Sulle soojalt, kui inglise keelt ei pelga!

 

Koolitaja

Hind 1.00
Koolitaja Kaira Kivi
Kestvus 52 nädalat
Registreerunud 0 osalejat
Keel Inglise
Asukoht Webinar
Koolituse algus 04.10.2022

ALGUSPUNKT 15.-16.10 Ühine!

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.