Edu saavutamise seadused

Edu saavutamise seadused

Edu saavutamise seadused

Sulle meeldib saavutada vingeid tulemusi, millega rahul oled? Kas Sa jõuad oma eesmärkideni tavaliselt kergemat või raskemat teed pidi? Kui sooviksid kasutada kergemat teed, siis on see vebinar just Sinu jaoks.

Soovid Sa saada edukaks? EDU saavutamine igas eluvaldkonnas on täpselt samasugune TÄPPISTEADUS nagu seda on matemaatika või keemia: protsessi juhivad teatud seaduspärasused. Kui oled neist seadustest teadlik, järgid neid ning mõtled õigesti, siis saavutad edu kõigis eluvaldkondades. Garanteeritud!

Absoluutselt kõik taandub Universumis energiale, sagedusele ja vibratsioonile, sh ka Sina ja mina.

On olemas 7 peamist seadust, mis selgitavad, kuidas energiad, sagedused ja vibratsioonid töötavad. Kuidas need seadused on justkui mängureeglid mängus, mille nimeks on “MINU ELU”. Nendest seadustest teadlikuks saades  ja neid mõistes, on Sul võimalik kordades lihtsamalt TEADLIKULT luua seda elu, mida soovid. Oma unistuste elu. Edu saavutatakse tehes asju teatud viisil. Need, kes nii toimivad, jõuavad soovitud tulemuseni. Soovid teemast enam teada, registreeru vebinarile siin ja jaga infot ka sõbraga.

 

Vebinar on TASUTA ja jääb 3 päevaks ka järele vaadatavaks.

 

Olgu need 7 peamist Universumis toimuvat mõjutavat seadust, mille olemusest vebinaril räägime, siin koheselt ka ära nimetatud:
1. ENERGIA MUUNDUMISE SEADUS
2. RELATIIVSUSSEADUS
3. VIBRATSIOONI- ja KÜLGETÕMBESEADUS
4. POLAARSUSTE SEADUS
5. RÜTMILISUSE SEADUS
6. PÕHJUSE- ja TAGAJÄRJE SEADUS
7. INKUBATSIOONI- ehk KASVAMISE SEADUS

Kui kõnetab ja soovid seaduste kohta enam teada saada, et asuda neid TEADLIKULT rakendama, et ELLU VIIA OMA unistusi, pane end vebinarile kirja. Kaotada pole midagi, võita aga küll!

 

Sinu edu nimel,

Karmo

Koolitaja

Hind Tasuta
Koolitaja Kaira Kivi
Kestvus 2 tundi
Loenguid 1
Registreerunud 120 osalejat
Keel Eesti
Asukoht Zoom
Koolituse algus 06.10.2021
Kellaaeg 19.30-21.00

ALGUSPUNKT 15.-16.10 Ühine!

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.