Mõtteviisi muutus – Thinking into Results
01/02/2022 2022-03-15 10:02Mõtteviisi muutus – Thinking into Results
Mõtteviisi muutus – Thinking into Results
Saa sõbrakuul endaga kõige suuremaks sõbraks! Mida ma sellega silmas pean?
Märkame kolleegides või FB / Instagrami sõprade tegemistes alati midagi, mida arvame, et endal pole. Või siis vastupidi, teame, et VÕIKSIME VABALT sama teha, aga – EI TEE. Mõttest asi kaugemale ei jõua, isegi kui tead, mida TULEKS teha.
Sa ei jõua tegudeni, sest… harjumuspärane ja juurdunud mõtlemisviis ehk PARADIGMA pidurdavad tegemisi ja Sind soovitud eesmärkideni jõudmast. Pendeldad kõhkluste ja kahtluste ning enese saboteerimise küüsis – küll homme jõuab, teen seda, siis kui… , mul pole võimalik… ma pole piisavalt … Rahuolematus edasilükkamisest tekitab stressi ja stress avaldub teadagi millena….
Soovid Sa seda olukorda MUUTA? Soovid LÕPETADA endas kahtlemise ja kõhklemise?
Oled endale SELGELT teadvustanud, et vanaviisi jätkates ei teki märkimisväärset kasvu?
Oled pikalt vaaginud ja tead, et ON VAJA muutust, siis TEEGI OTSUS. Otsus alustada väikeste sammudega. Näiteks ühine 5-päevase vebinariga MÕTTEVIISI MUUTUS – Thinking into Results.
Saa sõbrakuul iseenda kõige suuremaks sõbraks ja mõtted korda.
5 päeva on fookuses erinevad olulised teemad, mis aitavad Sul paremini mõista, miks Sa ei ole suutnud seni oma potentsiaali täiel määral rakendada. Vebinaril on sel korral eelmistel vebinaridel käinute tagaside põhjal 2 osa ehk 30 min + 30 min blokid.
Teemad, mida käsitleme on:
Esimene päev – Kuidas mõtleb 1% elanikkonnast?
Miks on nii, et vaid 1% elanikkonnast omab 96% maailma rahast? Mida teevad nemad teisiti? Arvad, et nad on targemad, julgevad rohkem riskida, sest on millega riskida. Kas see ikka on nii?
Teine päev – Eesmärkide seadmise tähtsus
Hea elu ja edukus on iga inimese jaoks erineva tähendusega mõisted ning seda iseloomustavad erinevad parameetrid. Ühed räägivad, kulge eluga, teised lähevad eesmärkide seadmisega äärmustesse. Fakt on aga see, et selleks et unistused saaksid realiseeruda on eesmärke vaja. Unistused, millel puudub ajaline tähtaeg, jäävad tihti vaid soovideks. Eesmärgid on need, mis suunavad inimest arengule ja kasvule. Eesmärkide seadmine ja saavutamine on loov protsess. Inimene on loov isiksus. Sõna “looma” tähendab energiaga manipuleerimist. Kuidas õigeid eesmärke seada, et nendeni üldse jõuda, sellest
Kolmas päev – Miks Sa mõtled nii nagu Sa mõtled?
Mis hoiab Sind samade tulemuste juures aasta aasta järel? Miks tunnevad inimesed erinevaid hirme? Miks kardavad inimesed võtta riski, isegi siis, kui antud risk on väga väike ja seda võttes annaks see neile midagi, mida nad väga tahavad…. Miks me automaatselt eeldame, et võime ebaõnnestuda? Miks me kõigepealt ei proovi ja vaata, mis juhtub? Isegi siis, kui me tõesti peaksime ebaõnnestuma, saame õppida kogemusest ning liikuda edasi. Mis põhjustab meis seda alaväärsustunnet?
Neljas päev – Otsuste tegemise määrav roll Sinu elus. Mis juhtub kui teed PÜHENDUNUD otsuse?
On olemas üks vaimne liigutus, mille tegemine aitab Sul lahendada iga ületamatuna näiva probleemi vaid sajandiksekundi jooksul. Seda nii Sinu isiklikus kui äri puudutavates olukordades. See imesid tegev vaimne tegevus on – OTSUSTAMINE. Otsuse tegemine või otsustamatus on põhiline faktor, mis viib edule või siis… läbikukkumiseni. Vaja on end usaldes võtta riske.
Viies päev – Küsimused ja vastused laivis minuga
Koolitusel on iga päev 2 osa:
I osa – Teooria koolituse vormis 30-35 minutit (tasuta ja toimub Haara kontroll – Karmo Kivi Coaching kinnises grupis – kui Sa grupi liige veel ei ole, saad grupiga liituda SIIN
II osa – VIP sessioon ehk räägime vahetult koolituse päeva teemal, küsimused ja vastused, millele saad registreeruda siin. Osaluspanus 47 € (sisaldab I ja II osa).
Palume koolituskeskkonnas kohal olla aegsasti, et võimalikud tehnilised tõrked oleks võimalik sujuvalt lahendada. Ühine ka Haara kontroll grupiga, kui Sa veel seda teinud ei ole. Saad seda teha SIIN
Loodan Sinuga sõbrapäeval kohtuda
Sinu edu nimel,
Karmo
-
koolituse zoom link