Rikkaks saamise teadus 3-päevane koolitus

Rikkaks saamise teadus 3-päevane koolitus

Rikkaks saamise teadus 3-päevane koolitus

Rikkaks saamisel ei ole midagi pistmist ÕNNE, VÕIMEKUSE või ANDEKUSEGA. See on süsteem teadmisi, mille sihipärane rakendamine loob soovitud tulemused. Tehes teatud tegevusi kindlal viisil, Sa saavutad tulemused. Garanteeritud.

Wallace D. Wattles oli kõige esimene, kes selle teadmise sadakond aastat tagasi välja ütles ja kirja pani oma raamatusse “RIKKAKS SAAMISE TEADUS”. Raamat, mis on mõjutanud minu elu. Minu mentori Bob Proctori elu ja paljusid elusid üle maailma. Sellest raamatust inspireerituna sündis ka ülimenukas film “The Secret”, mis puudutas sadade miljonite inimeste elusid. Sama juhtub ka Sinuga, kui annad endale võimaluse. Nüüd on SINU kord.

Mina saan lubada seda, et kui Sina teed otsuse tulla koolitusele, saad tervikliku ülevaate teadmistest, mida koheselt KASUTAMA hakata oma sissetulekute kasvatamiseks.

Õppimiseks on Sul vaja parajas koguses enesekindlust, mitte liiga vähe ega liiga palju.
Kui Sul on vähe enesekindlust, siis kipud arvama, et Sa pole võimeline õppima.
Kui Sul on liiga palju enesekindlust, arvad, et
Sul pole vaja õppida – Eric Hoffer

Sa ei ole sündinud siia ilma, et ära elada ja ots-otsaga kokku tulla. Sa oled sündinud, et areneda ja kasvada inimesena. Kasvusoov, parema elu soov on olemas igas inimeses. Ei ole vaja seada endale piiranguid, mis lähtuvad hirmudest või ühiskonnas levinud uskumustest ja arvamustest. Kui palju kordi oled oma elus kuulnud ütlemist, et “Raha ei ole kõige tähtsam”, “Raha pole minu jaoks tähtis” või “Ma ei hooli rahast”?

Reeglina kipuvad seda ütlema inimesed, kellel raha pole…. Nad tunnevad end ebamugavalt. Mugavalt tunnevad rahast rääkides need, kellel seda on. Raha on oluline. Raha on maksevahend, sest aitäh eest poes, arsti juures, koduostul arveid pole pole võimalik tasuda. On nii? Raha on sulane, Sina oled isand. Mitte vastupidi….

Rikkad pole halvad inimesed ja vaesed head või vastupidi, raha on võimendi, mis toob esile inimeses domineerivad omadused. Raha on väärtuslik vaid seni, kuni ta on ringluses… ja võimalused on kõigi jaoks piiramatud.

“Tahan saada miljonäriks. Tahan teenida 1 miljoni.” – neid sõnu kuuleb minu mentori Bobi sõnul ta inimestelt, kes tema juurde coachingusse tulevad, tihti. Kuid seda öeldes on inimesed pigem ebakindlad, esitades seda kui soovunelmat, mitte kui enesekindlalt esitatud eesmärki…

Soovida enam raha on täiesti loomulik. Ei ole midagi häbiväärset soovimaks paremat elu. Piiratud hulk raha igakuiselt piirab ka Sinu valikuvõimalusi ja vabadust teha seda, mida soovid. See ei anna Sulle võimalust aidata märkmisväärselt ka teisi.

Milline on Sinu suhe rahaga praegu? Kuidas Sa rahast mõtle? Kas enamasti negatiivses võtmes (ei ole piisavalt, iga arve tasumine on pigem piin kui lõbu) või positiivselt? Mida igapäevaselt tunned, kui raha teema mõttesse tuleb? Millised on Sinu uskumused? Sinu praegune teadlikkus rahast peegeldub Sinu sissetuleku suuruses. Soovid seda muuta, tere tulemast koolitusele. Saa üle süü-, häbi- ja väärtusetuse tundest! Neist tunnetest, mida hetkel võid tunda rahast rääkides. Lihtsalt tõsta oma teadlikkust, et saaksid kasvatada ka oma sissetulekuid.

Kolmel päeval käsitleme 1,5-tunniste koolitustel järgmisi teemasid:

1. Õigus olla rikas – mina ja raha
2. Kas võimalused on monopoliseeritud?
3. Kõige tähtsam printsiip, mida rakendada rikkaks saamiseks
4. Elujärje parandamine
5. Kuidas saada rikkaks
6. Kuidas kasutada oma tahet rikkaks saamiseks
7. Kuidas muuta mõttemustreid
8. Tõhus sooritus ja tegutsemine
9. Õige valdkonna valimine

Ühiskonnas on paljudel uskumus, et selleks, et neil oleks hea olla, tuleb oodata mingeid riigipoolseid otsuseid või sotsiaalseid garantiisid. Alles siis on võimalik enamatel sissetulekuid kasvatada. Tõde on see, et enamus valitsusi seda ei tee. Nad hoiavad inimmasse vaesuses, aga seda vaid seetõttu, et massid ei mõtle ega käitu teatud kujul. Kui inimesed alustavad edasiliikumist minu soovituste järgi, siis ei suuda neid mõjutada ei valitsus ega muud tööstuslikud süsteemid. Kui inimesel on arengule suunatud mõtlemine ning usk endasse, et nad suudavad rikastuda, siis mitte miski ei suudaks neid hoida vaesuses – Wallace Wattles “Rikkaks saamise teadus”

Soovid tõsta oma rahateadlikkust? Häbitundeta? Pane end koolitusele kirja.
Juba täna!

Koolituse maksumus 99€
Kiire otsustajale soodushind 55€ (kehtib 18. aprillini)
registreerudes 19.-26.04 koolituse maksumus 77€.
Koolitus on järelvaadatav zoomis peale koolituse lõppu 14 päeva!

Sinu edu nimel,
Karmo

Koolitaja

Hind 99.00
Koolitaja Kaira Kivi
Kestvus 3 päeva
Loenguid 4
Registreerunud 16 osalejat
Keel Eesti
Asukoht Zoom
Koolituse algus 30.04.2021
Kellaaeg 9.30-11.00
  

Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 33.00€. Tellimuse vormistamisel vali Indivy Slice ikoon.

Koolitus on välja müüdud

ALGUSPUNKT 15.-16.10 Ühine!

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.