Sa oled sündinud rikkana 5-päevane vebinar

Sa oled sündinud rikkana 5-päevane vebinar

Sa oled sündinud rikkana 5-päevane vebinar

Oled Sa kunagi mõelnud, et tahaks enamat? Tahaks rohkem raha, paremaid suhteid või rohkem rõõmu elatud päevadesse? Oled Sa kunagi küsinud endalt, miks osad inimesed, vaatamata oma kõrgele haritusele, edukale karjäärile või kaunile kaasale, ei ole õnnelikud. Neile tundub, et nad ei ela  õnnelikku ja külluslikku elu. Samas, kui teised, kellel pole klassikalises mõttes haridust, tunnevad rõõmu igast päevast, loovad ärisid ja kasvatavad neid edukalt, ka kriisiaegadel. Miks see nii on?

Me KÕIK oleme sündinud RIKKANA. Kuidas? Meile kõigile on kaasa antud võimed, mille abil saame luua täiusliku ning erakordse elu, KUID –  meile ei ole õpetatud neid võimeid arendama. Paljud ei teagi. mis need kõrgemad võimed on rääkimata sellest, kuidas neid kasutada. On aeg tõsta oma teadlikkuse taset!

2016. aastal olin omadega tupikus. Tegin paljusid tegevusi, kogu aeg oli kiire, aga perele vajaminevat materiaalset turvatunnet ei suutnud luua. Teadsin, et vajan uut vaatenurka olukorrale ja asusin otsima lahendust. Otsisin erinevate märksõnadega juhendaid, kellelt saaksin nõu küsida. Minu otsingud viisid filmini “The Secret” (“Saladus” ja parima inimvõimete eksperdi Bob Proctorini. Tema nõuanded ja elutarkus kõnetasid mind ja mul sündis hullumeelne idee – ma tahan teda enda juhendajaks! Mõeldud, tehtud! Samal aastal… Kuidas sai see võimalikuks? Sai! 6 aastat koostööd temaga on muutnud minu elu 180 kraadi, nii suhet iseendaga, oma perega, rahaga, ümbritsevate inimesega. Meetodid, mida ta meiega jagas, töötavad endiselt. Jagan neid rõõmuga! Tean, et need teadmised töötavad IGA INIMESEGA.

Bob lahkus meie hulgast selle aasta veebruaris, aga tema pärand elab ja areneb koos meiega. See koolitus ongi austusvavaldus tema pärandile, selle edasi andmiseks, et IGA INIMENE SAAKS LUUA ELU JA REAALSUSE, milles soovib elada, mida ta väärib. Igaüks on võimeline rakendama koolitusel õpetatavat.  Bobi suur unistus ja elu eesmärk oli õpetada inimestele, kuidas mõelda TEATUD kujul saavutamaks oma unistusi. Sama eesmärk on ka minul: minu siiras soov on aidata Sinul realiseerida oma unistused. Nii, nagu Bob aitas tupikust välja mind, et saaksin iga päevaga paremaks versiooniks iseendast, Ja see kajastub ka minu tulemustes.

5-päevane koolitus koosneb iga päev kolmest osast:
1 – alustame ühiselt hommikul kell  7 pooletunnise  hommikuse inspiratsioonisutsakaga (külalised)
2 – teooria + igapäevane ülesanne keskpäeval, kella 12-13
3 – VIP sessioon kell 16

Koolitus leiab aset Karmo Kivi Coaching  “Haara kontroll” Facebook suletud grupis, millega on võimalik igaühel, kes soovib muutust oma ellu, ühineda.

Teemad, mida käsitleme:

1 päev –  Mina ja raha? Kui palju oleks piisav selleks, et …?
2. päev – Usaldades loomisprotsessi ja minapildi kujundamine 
3. päev – Oota küllust. Külgetõmbe- ja vibratsiooniseadus
4. päev – Üks samm eduni: julgus võtta riske ja usaldada oma intuitsiooni
5. päev – Külluse seadus

Koolitusel on nii tasuta kui tasuline versioon.

Tasulises versioonis ehk VIP pääsme (VIP pääsme osalustasu on 77€) soetanute boonused:
– koolitus jääb järele vaadatavaks 30. päevaks
– boonussessioon kell 16:00-16:30, kus sul on võimalik saada juhendamist oma väljakutse lahendamiseks ning kohtuda samu väärtusi jagavate ning teotahteliste inimestega, kellega arendada koostööd
– kohtumine-inspiratsioonipäev Pärnus kõigi VIP pääsme ostnutega 15.04 kell 14:00- 17:00

Oled valmis tõstma oma teadlikkust, et luua külluslik elu?
Sa OLED sündinud rikkana. Usu seda ja tegutse vastavalt.

Sinu edu nimel,

Karmo

* Koolitus on austusavaldus minu juhendajale Bob Proctorile ja inspireeritud tema teosest “YOU WERE BORN RICH”

Koolitaja

Hind 77.00
Koolitaja Kaira Kivi
Kestvus 5 päeva
Loenguid 11
Registreerunud 13 osalejat
Asukoht FB Haara kontroll grupp
Koolituse algus 28.03.2022
Kellaaeg iga päev 12-13
  

Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 25.67€. Tellimuse vormistamisel vali Indivy Slice ikoon.

Koolitus on välja müüdud

Vastus peitub Sinus endas

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.