Suurelt mõtlemise maagia

Suurelt mõtlemise maagia

Suurelt mõtlemise maagia

Mõelda SUURELT või mõelda väikselt nõuab sama palju aega ja pingutamist, aga tulemused elus on – TÄIESTI erinevad. See, kui suurelt me mõtleme, määrab selle, kui suured on meie saavutused.

Äriplaane tehes räägitakse palju SMART mudelist ehk nutikatest, mõõdetavatest ja saavutatavatest eesmärkidest. Lühiajalisete eesmärkide jaoks on see väga hea, tekitab rahuolu tunde, et midagi on TEHTUD, samas – kui soovid korda saata midagi enamat, kui kindel rahavoog, julgustan Sind mõtlema SUURELT. Kõik, mida suudad endale ette kujutada, on suure tõenäosusega võimalik ka saavutada. Kuidas, sellest me koolitusel räägimegi!

Millal Sina viimati unistasid ja millest? Kohe tõeliselt suurelt, nii, et fantaasia lendas?  Paljud ei teegi seda kunagi! Hinnanguliselt 97% inimestes ei ela elu, mida nad tõeliselt sooviksid. Gallupi 2021. a. andmetel on vaid 20% Eesti inimestest oma tööle pühendunud ehk naudivad seda, mida teevad. Ülejäänud teevad seda palga pärast…
Elu ei ole ära elamiseks, elu on nautimiseks ja loomiseks! Kas Sina naudid iga oma elu aspekti?

Oled Sa endaga dialoogi pidanud ja küsinud: “Mis on minu suurimaks tugevuseks või nõrkuseks?”
Inimeste suurimaks nõrkuseks on tavaliselt enda alahindamine.
Tahad alustada oma ettevõtet ja mõtled ma ei saa sellega hakkama, mul ei ole äriharidust, mul ei ole tutvusi, mul ei ole raha jne. Tahad kandideerida töökohale, mida tõeliselt naudiksid, aga  mõtled, kes olen mina, mul ei ole selles valdkonnas teadmisi jne. Me teeme ennast ise pidevalt maha. Me ei julge suurelt mõelda!

Aastaid oli ka minu nõrkuseks väikselt mõtlemine. Kui minult küsiti, kas Sa tahaksid oma aastase sissetuleku kasvatada igakuiseks sissetulekuks, vaatasin seda inimest hämmeldusega. Küsijaks oli Bob Proctor ja aasta oli 2016. Selline kasv tundus võimatu! Eriti minu piiravate uskumuste tõttu. Ma teenisin 15000€ aastas! Kuidas on võimalik sellist summat teenida kuus!? Bob tajus minu hämmingut ja ütles, kui Sa seda ei usu, siis seda ei saagi juhtuda! Sinu uskumus on katalüsaator soovitud tulemusteni. 

See oli äratushetk minule!
Ma olin kogu aeg mõelnud, kui saaks teenida 3000€ kuus oleks super, aga 15000€ kuus!
Nüüdseks on see ületatud ja ma usun, et see on alles algus.

Väike test Sulle, kas oled suurelt või väikselt mõtleja.
TULEVIK – Väikselt mõtleja näeb seda piiratud võimalustega, suurelt mõtleja paljutõotavana.
TÖÖ – väikselt mõtleja otsib võimalusi vähem teha, suurelt mõtleja otsib võimalusi enam teha, sh teisi aidata.
EESMÄRGID – väikselt mõtleja seab pigem väikeseid jõukohaseid eesmärke, suurelt mõtleja paneb endale pingutavamad eesmärgid.
KULUD-TULUD – väikselt mõtleja nuputab välja mooduseid, kuidas nihverdada kuludokumentidega, et suurendada sissetulekuid ja usub kärbetesse. Suurelt mõtleja otsib võimalusi. müükide suurendamiseks, et käibed ja kasumid kasvaksid ehk vaatab alati arenemise võimalusi.
KONKURENTS – väikselt mõtleja võistleb oma kaalukategooria ettevõtetega, suurelt mõtleja ainult parimatega kui üldse, sest eesmärk on luua midagi erilist.

Bob Proctor küsis sel 2016. aasta New Yorgi koolitusel minult 4 küsimust, millele ma tol hetkel ei osanud vastata. Mina küsin need nüüd Sinult.

  1. Kes Sa oled?
  2. Mis asi on mõistus?
  3. Kas oskad kirjeldada, kuidas Sinu mõistus töötab?
  4. Miks Sa mõtled nii nagu mõtled ja usud endast pigem halvimat kui parimat?

Kui Sa ei ela seda elu, millest unistad, julgustan Sind registreeruma 5-päevasele live online-koolitusele “Suurelt mõtlemise maagia” 27.09-01.10, kus saad vastused nii neile küsimustele, kui saad töövahendid, kuidas õppida SUURELT MÕTLEMA, et neid eesmärke ka ellu viim. Ma ei õpeta, mida Sa peaksid mõtlema, vaid KUIDAS mõelda, et Sul oleks võimalik oma suurte ja ka väikeste eesmärkideni tõhusamlt jõuda.

5 PÄEVA, igal päeval on oma fookusteema:
1) PIIRAVAD USKUMUSED JA NENDE USKUMATU JÕUD: PARADIGMA
2) EESMÄRKIDE ÕIGE SEADMINE JA HOIAK
3) TULEMUSED. TULEMUSTE TEKET MÕJUTAVAD 7 PEAMIST LOODUSSEADUST
4) OTSUSTE TEGEMINE, EDASILÜKKAMISEST JA HIRMUDEST ÜLE SAAMINE
5) KÜSIMUSED JA VASTUSED

Sinu sees on rohkem võimeid kui Sa eales suudad ära kasutada!
Rakenda Sulle antud võimeid ja aastate jooksul kogutud teadmisi, et ellu viia eesmärke, millest unistad.

Koolitus toimub 27.09 – 01.10 kell 12:00-13:00 ja 20:00-20:40. Hommikul teooria ja õhtul praktilised ning põnevad edulood inimestega, kes on viimase aasta-neljaga selgeks õppinud suurelt mõtlemise maagia 5 sammu ja realiseerivad julgelt oma ideid. Soovid sama, tee otsus ja pane end vebinarile kirja.

Kuni 23.09 kehtib KIIRE OTSUSTAJA hind 47€ / tavahnd 77€.

Sinu edu nimel,
Karmo

 

Koolitaja

Hind 77.00
Koolitaja Kaira Kivi
Kestvus 5 päeva
Loenguid 1
Registreerunud 17 osalejat
Keel Eesti
Asukoht Vebinar
Koolituse algus 27.09.2021
Kellaaeg 12-13 ja 20-20.40
  

Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 25.67€. Tellimuse vormistamisel vali Indivy Slice ikoon.

Koolitus on välja müüdud

ALGUSPUNKT 15.-16.10 Ühine!

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.