Ma ju tean! Miks ma siis ei tee? 5 sammu teadmistest tulemusteni

Ma ju tean! Miks ma siis ei tee? 5 sammu teadmistest tulemusteni

Ma ju tean! Miks ma siis ei tee? 5 sammu teadmistest tulemusteni

Lõpuks ometi! Kevad tuleb, päike paistab, piirangud kaovad. Õige aeg teha kevadpuhastus nii kodus kui ka oma – mõtetes!

Pidevalt muutuv maailm meie ümber on arvatavasti pannud ka tasakaalukamad inimesed aeg-ajalt endas kahtlema ja kõhklema, kas valitud tee on õige. Kas tegevustel on perspektiivi, kuidas tagada sisemine tasakaal. Sa tegelikult TEAD, mida PEAD tegema, aga mõistus justkui tõrguks…. Vanad harjumused on visad.

Sa kogud päevast-päeva üha uusi teadmisi, käid koolitustel, surfad netist infot, aga – vaatamata teadmiste hulgale ei parane tulemused. Sa tead, mida peaksid tegema, AGA Sa ei tee seda. Sa ei rakenda teadmisi tegevusteks. Ei usalda iseennast….

Miks see nii on?

Miks me teeme nädalast nädalasse ja kuust kuusse samu tegevusi, saame samu või veidike paremaid tulemusi?

Need ei rahulda meid, oleme rahulolematud, tahaksime enamat, kuid mingil kummalisel põhjusel jätkame nende samade tegevuste tegemist, mis ei vii meid elus edasi ….

Miks me töötame ametipostidel, mida me ei armasta? Tahame alandada kaalu, lõpetada suitsetamist, vähem viriseda – ometi jätkame nende tegemist?

Kohtame müügiinimesi, kes kurdavad, et on raske müüa, kuid nad eiravad müügi põhitõdesid. Põrkume kokku juhtidega, kes kritiseerivad alluvaid teiste nähes isegi siis, kui nad teavad, et see vaid süvendab probleeme, mida nad proovivad lahendada. Kui proovivad….

Jah, kõik need inimesed teavad, kuidas asju paremini teha, kuid nad ei tee seda.
Miks?
Nad ise ka ei tea, MIKS….

Soovid seda olukorda muuta, saada enda kasutusse 5 praktilist sammu, kuidas teadmised muuta tulemusteks, kuidas teadvustada oma käitumismustreid ning kuidas neid tõhusalt muuta, siis pane end kirja 23. märtsil kell 18.30 PÄRNUS toimuvale seminarile MA JU TEAN! MIKS MA SIIS EI TEE? – 5 SAMMU TEADMISTEST TULEMUSTENI, mis toimub Tervise Paradiis Spa- ja Konverentsikeskuse võrratute vaadetega seminariruumis.

Registreeru juba täna, sest kohti on vaid 30!

“Kui me kõik teeksime neid asju, mida oleme võimelised tegema, siis me, sõna otseses mõttes üllataksime iseennast”.
Thomas Edison

On aeg hakata ennast üllatama! Oled Sa minuga nõus?

Investeering endasse on 17€

Summa läheb imearmsa kohaliku kooli, Pärnu Päikese Kooli õpilaste õppe- ja kasvatuskeskkonna ning arenguvõimaluste toetamiseks. https://parnupaike.ee/ Märkame neid, kes on meie ümber kogu aeg ja vajavad samuti head sõna, tunnustust ja tuge.

Sinu edu nimel,
Karmo

Koolitaja

Hind 17.00
Koolitaja Kaira Kivi
Kestvus 2 tundi
Registreerunud 9 osalejat
Asukoht Tervise Paradiis konverentsikeskus
Koolituse algus 23.03.2022
Kellaaeg 18.30-20.00

Vastus peitub Sinus endas

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.