Teaduslik meetod soovitud tulemusteni

Teaduslik meetod soovitud tulemusteni

Teaduslik meetod soovitud tulemusteni

Oled aastaid proovinud teha läbimurret oma elus ja äris, kuid tulutult. Sooviksid Sa seda olukorda muuta?
Edukus ei ole hea õnne küsimus, vaid see on süsteem teadmisi, mis garanteerivad soovitud tulemusteni jõudmise. Igas valdkonnas!
Osale koolitusel ja tutvustan Sulle meetodit ja programmi, mis aitab jõuda soovitud tulemusteni tõhusalt. Meetodi on välja töötanud Bob Proctor, maailma üks hinnatumaid inimvõimete arendajaid, minu mentor. Metoodika, mida tema õpetab ja ise praktiseerib aitab ehitada üles oma äri või lükata sisse järgmine käik juba toimivale ettevõttele. Sinu jaoks muutub normiks töötada vähem, kuid tõhusamalt ja pingevabamalt, samas teenida rohkem, saavutada suuremaid eesmärke ning nautida imelisi pere – ja ärisuhteid.

Mida soovid Sina?

Suure tõenäosusega eelkõige VABADUST. Nii finantsilist kui ajalist. Soovid teha seda, mida naudid ja heas seltskonnas.
Kas on nii? Ja üks on teisega seotud. Finantsid ja aeg: pole finantse, rabad enam, oled stressis – ja sageli tulemused ei muutu. Rääkimata vabadusest teha meelepäraseid tegevusi Sulle sobival ajal.

Kujuta endale ette, milline võiks elu välja näha, kui Sa ärkad igal hommikul entusiastlikult, sest ootad pikisilmi iga uut päeva. Seda, mida suudad korda saata. Sinu karjäär õitseb ja suhted inimestega on entusiastlikud, rõõmsameelsed ja loovad.
– Sinuni jõuavad IDEAALSEID kliendid ja täpselt nii palju kui soovid ja suudad teenindada
– Sul on kirja pandud oma eesmärgid ja TÄPNE tegevuskava, kuidas nendeni jõuda
– Sa oled võimeline jagu saama igast oma hirmust, et TASAKAALUKALT lahendada iga väljakutse
– Sa oled täielikult jagu saanud edasilükkamisest, teed OTSUSEID kiiresti, sest usaldad end ja usud iseendasse
– Sa oled rõõmus ja rahuolev oma iga aspektiga – välimus, kehakaal jne. Sinu MINAPILT on enesekindluse kehastus ja tänu sellele oled võimeline enda äri ja isikliku elu viima uuele tasemele – LÜHEMA AJAGA.
– Sa muutud ERAKORDSELT tootlikuks ja mitmekordistad oma efektiivsuse, kuid sellele vaatamata omad rohkem vaba aega.
– Sa oled võimeline hoidma müüke KÕRGEL TASEMEL ning vältima igasugust seletamatut üles-alla kõikumist.
Kujuta ette, et Sa saad vabaks ning saavutad järgmise kuue kuuga rohkem kui kõigi eelnevate aastatega!

Minu nimi on Karmo Kivi ja ma usun, et me kõik väärime elu, mida elada meie endi tingimustel. Ma usun, et ON aeg, et Sa asuksid kasutama seda potentsiaali, mis Sinus peitub! Murraksid läbi oma piiravatest uskumustest, mis on Sind siiani tagasi hoidnud.
ON AEG, et Sa saaksid TÄPSELT aru, miks Sinu tulemused on praeguse hetkeni olnud sellised nagu nad on ja kuidas sellest nõiaringist välja murda?

Kui Sa oled selline nagu mina kunagi olin, siis märkad, et ei oma tähtsust, kui palju Sa loed raamatuid või omad teadmisi, kui Sa ei HAARA KONTROLLI oma elu üle ja EI LIIGU TEGEVUSSE, ei juhtu midagi. Sinu tulemused ei muutu … igatahes mitte kestvalt.

Minu tulemused hakkasid paranema alles siis, kui leidsin endale mentori, Bob Proctori, kes tutvustas mulle edukuse saavutamise printsiipe ja faktoreid, mis mõjutavad meie tulemusi.  Muutsin oma käitumist ja toimetamise viise ning muutused minu tulemustes olid nii kiired, et ma lihtsalt soovin seda jagada ka Sinuga, et saaksite kogeda seda võimast AHHAA – efekti. Bob on üks hinnatumaid eduõpetajaid maailmas, kes on loonud süsteemse viisi õnneliku ja eduka elu saavutamiseks. Ta õpetab vaid seda, mis toimib 100% ja praktiseerib seda igapäevaselt ning õpetades seda ka teistele.

Sinagi oled võimeline mitmekordistama oma müüke ja sissetulekuid, kasvatama oma ettevõtet, ligi tõmbama ideaalseid kliente, parandama oma tervist, jagu saama sõltuvustest ning hirmudest, liikuma uuele rahuldust pakkuvale ametikohale, kasvatama enesekindlust ja palju muud. Minu kirg on aidata inimestel leida oma tõeline kutsumus ning eesmärk elus, loomaks selle abil külluslikku elu.  Kui see on midagi, mis Sulle huvi pakub, pane end seminarile kirja.

Seminar toimub Estonia Resort Spa konvrentsikeskuse suures saalis. Kohtade arv on limiteeritud vaid 32 inimesele (koroonapiirangute tõttu).
Tee otsus registreeruda KOHE NÜÜD! On ÕIGE aeg luua elu, millest unistad. Arvad, et äkki oled liiga noor või vana? Minu coachingus on nii 21- kui ka 67-aastaseid tublisid ettevõtjaid, kes on ühtmoodi edukad ja tõhusad oma seatud eesmärkide ja unistuste poole liikumisel.

PS! Kui veel kahtled, siis esita endale mõned küsimused, kui vastuseks on JAH, on seminar just Sinule!
* kui palju on Sinu sissetulekud kasvanud viimase aasta või … 3 aastaga? Kas on kasvanud? Soovid enamat?
* kas oled proovinud erinevaid meetodeid ja need ei ole toonud soovitud tulemust, vähemalt mitte püsivalt? Soovid proovida minu meetodit, mis on toonud edukust miljonitele inimestele juba ligi 60 aasta vältel?

Sinu edu nimel,
Karmo

Koolitaja

Hind 15.00
Koolitaja Kaira Kivi
Kestvus 2 tundi
Registreerunud 10 osalejat
Keel Eesti
Asukoht Estonia Resort Spa Hotelli, Pärnu
Koolituse algus 03.02.2021
Kellaaeg 18.30-20.00
Koolitus on välja müüdud

ALGUSPUNKT 15.-16.10 Ühine!

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.