Seminar Pärnus- kuidas mõtteviis mõjutab äritegemise tulemuslikkust

Oled väikeettevõtja ja tahaks oma sissetulekut kasvatada, aga oled omadega justkui ummikus? Teed aina rohkem, aega on aina vähem, stressitase tõuseb, aga … tulemused ei taha kiiresti paraneda? On aeg korra maha istuda ja mõelda, milline on mõtteviisi mõju sissetulekule. Edu kasvatamine võib olla lihtsam kui sa arvad.

Investeeri endasse 4 tundi ja osale seminaril, et mõista kuidas mõtteviis aitab sul välja jõuda erakordsete äriliste tulemusteni

07. juuni 2024
kell 10.00-14.00

Estonia Resort Hotel & Spa

edu kasvatamine

Enamus inimesi alustavad ettevõtlusega soovist olla omaenda ülemus ja kontrollida oma tööelu, vaba aega ja sissetulekut. Nad tahavad olla finantsiliselt vabad ning nautida vaba aega. Aastad lähevad, aga … tulemused ei ole alati soovituga kooskõlas.

Ma tean, mida sa tunned. Olen selles olukorras olnud. Alustasin ettevõtlusega 2012.aastal ja asjad ei tahtnud kuidagi soovitud suunas minna.  4 aastat tõusude ja mõõnadega, investeerisin endasse suuri summasid käies koolituselt-koolitusele, aga kuhu jäid tulemused?

Muutused said alguse 2016.aastal kui hakkasin koostööd tegema ühe parima inimvõimete eksperdi, Bob Proctoriga. Ta näitas mulle kuidas ma enda mõtlemisega oma edu takistasin ning ta õpetas mulle kuidas seda muuta. Edu kasvatamime muutus lihtsamaks kui eales varem, süsteem töötas ja töötab siiamaani.

Aastast 2017 olen seda süsteemi edasi õpetanud ja näinud erakordseid edulugusid sadade ettevõtete puhul Eestis, Lätis, Soomes, Hispaanias ja mujal.

Kellele see seminar on mõeldud?

Seminar on suurepärane võimalus;

 • väikeettevõtjatele
 • juhtidele
 • ettevõtlushuvilistele
 • ning kõigile teistele

kes soovivad oma professionaalset ja isiklikku edu parandada.

edu kasvatamine

“Kui sa oled üks neist, kes usub, et raske töö ja ausus üksi toovad sulle külluse, siis unusta ära! See ei ole nii! Kui rikkus jõuab sinuni suurtes kogustes, ei ole see kunagi raske töö tulemus. Rikkus jõuab sinuni, kui jõuab, läbi kindla küsimise, mis tugineb kindlatele põhimõtetele. See ei juhtu mitte kunagi juhuslikult, ega sel pole mingit pistmist õnnega.” – Napoleon Hill

Mida arvavad eelmisel koolitusel käinud inimesed

Evelin Oimandi

Evelin Oimandi
Ettevõtja

Seminar oli väga inspireeriv, kasulik ja praktiline. Pani asjadele teise nurga alt vaatama ja mõistma, et raha teenimine ei pea olema raske pingutus. Samas sain ka mitmeid praktilisi nõuandeid, kuidas meie olemasolevas süstakoolitusi pakkuvas ettevõttes HKAIX tegevusi paremini planeerida.

Gerd Karassev

Gerd Karassev
BRG Ehitus OÜ

Seminar oli lihtsalt suurpärane. Sain teada kuidas mõtteviis võib kardinaalselt muuta äritegevuse tulemuslikkust. Suurepärane kogemus, mis avardas silmaringi ja inspireeris katsetama uusi lähenemisviise äriprobleemide lahendamiseks.

kristjan rotenberg
Kristjan Rotenberg

Tulemusteni viivad tegevused on alles viimane asi, millele pead keskenduma. Enne seda on vaja mõista ennast, maailma toimimist, loodusseadusi jne -seda oskab Karmo väga süsteemselt ja sisukalt rahti rääkida.

On aeg luua tasakaal oma elus.

Paljud arvavad, et rohkem tegemine toob paremaid tulemusi, aga kahjuks see ei ole alati nii.

Ma ise olin samasugune, hommikul kell 7 kodunt välja ja kell 22 koju. Ma olin läbipõlemise äärel ja tundsin iga oma ihurakuga, et vajan muutust. Oled ehk kuulnud ütlust: “Küsi ja sulle antakse” või “Koputa ja sulle avatakse”. Hakkasin otsima lahendust ja leidsin selle. Sa ei pea kulutama aastaid ja kümneid tuhandeid eurosid, et lahendust saada.

Seminaril annan sulle praktilised ülesanded mida järgides saad oma ellu tasakaalu, rahu ning külluse. Need harjutused ei nõua sinult eriharidust ega supervõimeid, igaüks suudab neid järgida. 

Kes olen mina, et sind õpetada?

Minu nimi on Karmo Kivi ja ma olen inimene nagu sina. Olen käinud palgatööl, teinud karjääri, vahetanud elukutseid ja avastanud, et see ei ole tee, mida mööda käia kui tahan oma unistused ellu viia.

2012-aastal alustasime abikaasaga oma esimest ettevõtet, saime oma õppetunnid ning jõudsime järldusele, et… odavam on õppida teiste vigadest kui enda omadest. Seega valisin oma juhendajaks maailma juhtiva inimvõimete eksperdi Bob Proctori. See tõi meie ellu muutused, mis tundusid imena. Tegelikult oli nende imede taga süsteem teadmisi mida tuli lihtsalt igapäevaselt ellu viia.

Ma õppisin tundma iseennast, kes ma olen, kus ma olen, millised on minu piiravad uskumused ning kuidas mõtete abil on võimalik esile kutsuda muutused, mida ise soovin. Ma õppisin oma piiravaid uskumusi asendama tulutoovatega. Kuna sain kinnitust, et Bobi süsteem töötab, lõin uue ettevõtte Balanced Life OÜ ja hakkasin tema süsteemi edasi õpetama.

Olen seda teinud alates aastast 2017. Selle aja jooksul olen näinud palju “imesid”, kus mõtteviisi muutus on aidanud luua kasumlikke ja edukaid ettevõtteid, inimesed on saavutanud aja ja rahalise vabaduse, nad ei ole enam ettevõtte orjad.

Seminaril saad teadmised ja harjutused, mis aitavad sul mõista kuidas õige mõtteviis viib sinu ja sinu ettevõtte suurema tulemuslikkuseni.

Tsiteerides oma kunagist mentorit Bob Proctorit: “Edu ei ole juhus, vaid süsteem teadmisi, mida iga päev rakendades on võimalik luua täpselt selline elu nagu ise soovid”. Minu soov ja kirg on need teadmised sinu käsutusse anda, et edu kasvatamine muutuks lihtsamks kui eales varem.

edu kasvatamine

SELLEL SEMINARIL SAAD TEADA:

1. MIS hoiab Sind hetkel paigal, et saad samu tulemusi aastast-aastasse

2. KUIDAS sellest nõiaringist vabaneda

3. KUIDAS luua omale SELGED eesmärgid, mida tõeliselt tahad

4. KUIDAS koostada tegevuskavad nende elluviimiseks

5. SAMM-SAMMULISE juhendi, kuidas saad oma mõtteviisi muuta tulutoovaks

6. EDU kasvatamine saab olla oluliselt lihtsam, kui arvad

Sa saad enda käsutusse süsteemsed teadmised,  mida on rakendanud miljonid edukad inimesed ja ettevõtted üle maailma.

Minu eesmärk on aidata võimalikult paljudel ettevõtjatel jõuda aja ja rahalise vabaduseni, et nad saaksid elada tasakaalus elu. See seminar ei ole TASUTA. Samas on see taskukohane kõigile, kes soovivad muutusi ning on tüdinud ämbrites kolistamisest.  Läbimurre eeldab teadmisi ja arusaama oma mõtteviisidest, kuidas seda muuta ja igapäevaselt rakendada eduka kasvu loomiseks.

edu kasvatamine

Kui oled juba mõnda aega tundnud, et oled võimeline millekski enamaks ja tunned, et nüüd on ÕIGE aeg muutuseks, siis see seminar on sulle.

 • See seminar ei ole Zoomi koosolek ega veebiseminar. See on sarnaselt mõtlevate inimeste kohtumine, kes keskenduvad ühele ja samale asjale –  KASVULE!
 • Meetodi tõhusus, mille oma käsutusse saad, on TEADUSLIKULT TÕESTATUD. Selle tõestuseks on miljonite inimeste tulemused üle maailma, sh minu coachingus olevate inimeste omad.
 • On aeg vabaneda Sinu arengut takistavatest mõttemustritest ja asendada need rohkem tulutoovamatega.
 • On aeg saavutada see, mille pärast alustasid ettevõtlusega!

MILLINE OLEKS SINU ELU KUI KÕIK PROBLEEMID,
MILLEGA PRAEGU MAADLED, KAOKSID?

Suudad Sa endale ette kujutada ..

 • kuidas ärkad igal hommikul energiliselt
 • elad iga päev täisväärtuslikku ja rahuldust pakkuvat elu
 • teed seda täis enesekindlust ja usku helgesse tulevikku
 • tunned end terve ja tugevana, pinge- ja stressivabana
 • sinu elus on tasakaal, sul on aega oma pere ja hobide jaoks
 • sa teed vähem, kuid teenid rohkem

See kõik on võimalik! Olen näinud muutusi, olen ise kogenud muutusi ja see on saanud võimalikuks tänu sellele, et hakkasin aru saama mõtteviisi olulisusest ning sain selleks samm-sammulised juhised. Edu kasvatamine muutus mänguks ja rõõmsaks kogemuseks. Sama ootab sind.

Seminar avab uksed mõtteviisi jõule, mis on igas ettevõttes kriitilise tähtsusega.

Mida seminarilt saad?

– praktilised tööriistad: õpid, kuidas kohandada oma mõtteviisi, et see soodustaks innovatsiooni, motivatsiooni ja pühendumust sinu ettevõttes.

– teaduspõhised strateegiad: saad teada, kuidas uusimad psühholoogilised uuringud ja käitumisteadused saavad aidata sul ja sinu meeskonnal saavutada suurepäraseid tulemusi.

– inspiratsiooni ja näiteid elust enesest: kuuled edulugusid ja case-study’sid juhtidelt, kes on oma ettevõtetes rakendanud mõtteviisi muutusi.

– võimaluse kohtuda uute inimestega: kohtud teiste ettevõtlike inimestega, kes samuti otsivad võimalusi oma äri edendamiseks läbi mõtteviisi muutmise.

alguspunkt - stop

Albert Einstein on öelnud: “Tehes samu tegevusi ja lootes teistsuguseid tulemusi on definitsioon idiootsusele”

Käitusin aastaid idioodina, aga õnneks sain sellest aru enne kui oleksin stressi all murdunud ja läbi põlenud. Kui asjad ei lähe sul hetkel nii nagu soovid või tunned, et vajad uusi vaatenurki, siis tule seminarile ja ma näitan sulle kuidas edu kasvatamine on lihtsam ehk kuidas vähem tehes oleks võimalik jõuda soovitud tulemusteni lühema ajaga.

Seminar leiab aset Estonia Resort Hotel & Spa konverentsikeskuses

07. juunil 2024.a., kell 10-14

INVESTEERING
147 € (KM-ga)

Hinnas sisaldub:

sissepääs
hommikukohv/tee
kohvipaus koos snäkkidega
uued tutvused
võimalus esitleda oma tooteid/ teenuseid

Muutus saab alguse sinust.

Kui tahad vabaneda pingest, stressist ja paigalseisust ning
näha märkimisväärseid muutusi oma tulemustes siis registreeru seminarile juba täna

Osaluspanus vaid 147€ koos km-ga ja see on sulle riskivaba.
Kehtib raha tagasi garantii. Kui seminar sulle ei meeldi, anna
teada ja maksan sulle raha tagasi!

Osalupanus

147,00 

13 kohta vaba

Sarnased koolitused