12 soovitust õnnelikumaks eluks


Kuidas tunda elust rohkem rõõmu ja olla õnnelikum? Paljud ütlevad, et selleks on vaja rohkem raha, mis tagaks suurema vabaduse teha seda, mida hing ihkab. Tegelikult on vaja teadlikult pöörata töhelepanu sellele, mida Sa praegu iga päev päevast päeva teed ehk millised on Sinu harjumused?

Kas Sa

 1. Leiad igas päevad aega tegevusteks, mis Sulle meeldivad, mis teevad Sind õnnelikuks?
 2. Keskendud igapäevaselt positiivsetele asjadele oma elus, mitte vastupidi?
 3. Oled valmis õppima, katsetama uusi asju? Uute asjade õppimine aitab avastada ja näha uusi võimalusi ka valdkonnas, milles soovid tippu jõuda ja eesmärke saavutada. Leiad loovalt uusi seoseid.
 4. Hoolitsed oma tervise eest? Hoiad oma keha tervena, sööd tervislikult ja liigud regulaarselt? Liikumine aitab suurendada õnnehormoonide tootmist ja teeb ka tuju rõõmsamaks.
 5. Leiad võimalusi enesearenguks? Loed raamatuid, käid koolitustel ja osaled vebinaridel? Teed harjutused kaasa, rakendad teadmisi oma tegevustesse?
 6. Tunnustad oma saavutusi? Tunnusta enda saavutusi ja tähista neid! Ära keskendu nendele hetkedele, mis ei läinud ehk nii nagu soovisid. Positiivsemat, mida tähistada, on alati kordades enam, lihtsalt märka seda!
 7. Hoiad ühendust sõprade ja perega? Sõbrad ja pere on väärtuslikud toetajad, Väljenda neile, kui olulised nad Sinu jaoks on tihedamini kui seda hetkel teed.
 8. Oled avatud uutele kogemustele? Läbi uute proovilepanekute ja kogemuste avastad endas uusi külgi, tunned elust rohkem rõõmu.
 9. Oled tänulik? Oled tänulik selle eest, mis Sul juba on ja keskendud sellele, mis elus hästi läheb. Valid teadlikult Sinu arengut toetavaid mõtteid, mitte end pisendavaid?
 10. Sead endale eesmärke ja jõuad nendeni? Väikesteks igapäevastest eesmärkidest suuremateni.
 11. Oled iseenda suhtes armastav ja leebe? Ole enda vastu armastav ja õrn ning ära ole enda suhtes liiga kriitiline.
 12. Leiad tasakaalu töö ja eraelu vahel, et jaguks aega ka niisama olla ja logeleda. Nii lähedastega kui iseendaga. Ka seda on vaja!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.