Aitan Sul Sinu unistused ellu viia!

Õigesti seatud eesmärkide saavutamiseks on olemas 100% toimiv metoodika,
mille on ligi 60-aastase praktika käigus koostanud Bob Proctor,
maailma üks hinnatumaid inimvõimete potentsiaali avajaid, minu kunagine mentor.
Metoodika on nii tõhus, et seda kasutades on eersmärgini jõudmine garanteeritud ja suisa MÖÖDAPÄÄSMATU.

Miks COACHING?

Coaching aitab Sul säästa aega ja raha ning kiiremini jõuda soovitud tulemuseni. Coaching on tõhus meetod jõudmaks soovitud tulemusteni, see on KIIRENDI.

Küsimus on, kas Sa tahad iseseisvalt õppida, veeta aastaid infot kogudes, katsetada, läbi kukkuda ja uuesti alustada või Sa usaldad kedagi, kes on selle kõik läbi käinud ja oskab Sulle näidata, kuidas on võimalik asju kiiremini teha ja see annab Sulle võimaluse säästa … aega ja raha.

Coaching annab Sulle süsteemi, mida järgides jõuad soovitud tulemusteni. Kui Sa lähed jõusaali, siis treener koostab Sulle kava, mida järgides jõuad soovitud tulemuseni ja seda … kiiremini. Sama kehtib mindset coachingus. Sa saad kava, mida järgides tulemused on MÖÖDAPÄÄSMATUD.

Coaching aitab Sul paika saada FOOKUSE ja välja selgitada, mida Sa tegelikult tahad.

Väga paljud teavad, mida on vaja teha, aga ei tee. Coachingu abil hakkad Sa aru saama, miks see nii on ja kuidas seda muuta. Seeläbi Sinu tulemustes toimub hüppeline kasv.  Milline Sinu elu välja näeks, kui Sa teeksid kõike seda, mida Sa tead, et peaksid tegema?

Hea coach on isik, kes mitte ainult ei räägi teooriast, vaid on ise eeskujuks. Elab seda elu, millest räägib ja suunab Sinugi tegevusse, mis aitab Sul jõuda oma eesmärkide ja unistusteni.

Millist meetodit kasutan?

Kasutan teaduslikult tõestatud süsteemi, mis garanteerib tulemused 100% igas valdkonnas, olgu selleks siis sissetulekute kasvatamine, suhted, tervis, äri jne. Metoodika on välja töötanud üks maailma edukaimaid analüütilise mõtlemisega eduõpetajaid Bob Proctor oma partneri Sandy Gallagheriga.
Eesti esimese sertifitseeritud Proctor Gallagher Instituudi koolitajana juhendan soovitud kasvuni, tulemuseni nii üksikisikuid kui meeskondi.

Bob Proctor on kultusefilmi „The Secret“ üks eksperte. Ta oli minu juhendaja 5 aastat.

Milles metoodika seisneb?

Me kõik oleme kuulnud, et inimene on oma harjumuste ori. Nii see on! Coachingus tegeleme Sinu olemasolevate arengut ja kasvu piiravate harjumuste ja uskumuste süsteemse muutmisega.

Coachingul on selge ülesehitus ja loogika, mis aitab Sul luua uusi, arengut ja kasvu garanteerivaid mõttemustreid.

Metoodika abil, mida coachingus kasutan, õpid Sa tundma ennast ja hakkad nägema võimalusi seal, kus enne nägid takistusi. Sa saad enda käsutusse tööriistad, mille abil saad tõhusalt luua positiivseid tulemusi ja seda IGAPÄEVASELT.

Sa õpid usaldama ennast, oma intuitsiooni ning vastu võtma kiireid otsuseid. Sa vabaned edasilükkamisest ning lõpututest vabandustest. Sa liigud tegevusse uue energia ja säraga, sest Sa oled inspireeritud tegutsema.

Mis on väärtus?

Sa hakkad aru saama, kuidas tulemused tegelikult tekivad.

Sa hakkad aru saama ISEENDAST ja kuidas saad oma mõtteid teadlikult suunates saavutada iga eesmärgi, ka neid mis tunduvad võimatud!

Sa hakkad endasse uskuma, Sa hakkad märkama võimalusi.

Vabaned edasilükkamisest ning hakkad ISE oma elu kontrollima.

Sa mõistad, et Sa ei ole avastusretkel, vaid loomisprotsessis. Edu, ükskõik mis valdkonnas, ei ole mitte raske, vaid targa töö tulemus. Sa saavutad lühema ajaga kordades rohkem kui varem. Sealjuures oled tasakaalukam.

Tulemused paranevad igas Sinu elu valdkonnas: sissetulekud, suhted, tervis, äri.

Minevikumõtted ja -kogemused on toonud Sind siia, kus praegu oled, tänasesse, kuid ei määra Sinu homset. Sinu võimuses on luua oma TULEVIK.

Teadmised, mida õpetan, ON muutnud minu ja minu juhendatavate elusid ning soovin neid ka Sinuga jagada, et saaksid ELADA elu täiel rinnal, avada oma tõelised võimed ning realiseerida iga unistuse.

Kuidas edasi?

Tahad teada:
– mida kujutab endast mindset coaching
– kuidas see toimib
– miks ta toimib 100%,
siis sisesta oma andmed ja saad omale tuvustava video.

"*" indicates required fields

Soovin iga-nädalast inspiratsioonikirja

Miks teen koostööd just Karmoga?

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.