Minu lugu

Kuidas alustasin coachina?

Kujutlusvõime

Aasta siis oli 2006 kui sõbrad kinkisid mulle tol ajal kultusliku filmi “The Secret” (eesti keelde tõlgituna “Saladus”). Film räägib kujutlusvõime rakendamise jõust oma unistuste ellu viimisel. 

Vaatasin filmi ja see ununes: see ei kõnetanud mind. See oli aga minu esimene kokkupuude Bob Proctoriga, kes esines filmis ühe eksperdina.

Ole avatud võimalustele

Aastal 2012 kutsus abikaasa mind kaaslaseks müügikoolitusele, kuhu pidi minema. Ma ei vaimustunud mõttest, kuid nõustusin. Ja ei pidanud seda hetkekski kahetsema. Oli üks parimaid koolitusi. Otsustasin pühenduda enesearengule ja leida selleks parim õpetaja.  

Veidi aja pärast silmasin Bob Proctori koolituse reklaami. Mulle meenus omal ajal vaadatud film. Otsustasin seda uuesti vaadata.  Elutarkus, lihtsalt ja arusaadavalt esitatud teadmised ning viis, kuidas ta seda süsteemselt tegi, sel korral – kõnetas! Tegin otsuse – kohtun temaga isiklikult! Ei teadnud aga kuidas?

New York, New York

Möödusid veel mõned aastad… 2016. aastal  otsustasin minna New Yorki. Ma LIHTSALT TEADSIN, et see saab olema minu tulevikutegemiste jaoks pöördelise tähtsusega. Vähem tähtis, lisaks müügivõrgu loomisele võrkturustusfirmas, polnud ka teadmine, et samal ajal toimub Bobil seal koolitus. Ma ei osanud välja mõelda, kuidas ma temaga seal kohtuksin, samas teadsin, et see saab teoks. Olin selles täiesti kindel. Kas see oli kuues meel või kolmas silm, intuitsioon?… 

Kõik on võimalik

Juba esimesel nädal kohtasin  New Yorgis inimest, kes kuulus Bobi meeskonda ja otsis vabatahtlikke koolitusele “Modern Day Millionaire”. Loomulikult liitusin.

Koolitus leidis aset. Ja minu veendumus sai tõeks – kohtusin Bobiga isiklikult koolituse teisel hommikul, kui olin ainsa vabatahtlike tiimi liikmena täpselt kokku lepitud ajal konverentsiruumis. Ka tema oli seal. Meie esimene vestlus oli kiire ja põgus, kuid nii mõjuv, et koheselt sündis OTSUS – alustada temaga koostööd! Bobist sai minu coach ja mentor… Soovisin õppida just Bobilt, sest ta on ehe tõestus, et õpetatav metoodika toimib ja KÕIK on VÕIMALIK! Minust sai Proctor Gallagher Instituudi sertifitseeritud konsultant. Minu elu on muutunud sellest hetkest alates. Jätkan kasvamist ja soovin inspireerida inimesi, pakkudes neile samu teadmisi eesti keeles. Pühendudes arengule inimesena, leiab kasv aset kõigis Sinu elu valdkondades.

7b41751rb

Alusta juba täna! Iga päev loeb...

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütled, mida soovid saavutada ja mina aitan Sul selle ellu viia!
Broneeri aeg minu kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja kaardistame võimalused koostööks.

Tutvu koolitustega

Vastus peitub Sinus endas

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.