Miks on vaja eesmärki?

Eesmärgi selgus on edu garantii. Suurim ebaedu põhjus on selgusetus, puudub konkreetne eesmärk. Tahetakse olla õnnelikum, tervem, rohkem vaba aega, suuremat sissetulekut, finantsilist vabadust jne. Kõik inimesed tahavad seda, aga sellest ei piisa, kuna see on liiga laialivalguv eesmärk.

GPS süsteemile ei piisa kui ütled Tallinn.

Pea kõik inimesed on kasutanud autoga sõites, kõndides GPS süsteemi. Kui me tahame jõuda Pärnu mnt 167, Tallinn, siis nii on vaja see ka GPS-i sisestada. Ei piisa, kui kirjutad Tallinn või Pärnu mnt. Kui seda siiski teed, siis ei ole mõtet imestada kui soovitud kohta ei jõua. Vajad selget eesmärki ja see tuleb ka GPS-i sisestada.

Inimesel on sisseehitatud GPS-süsteem, edumehhanism. Sellest võid täpsemalt lugeda Maxwell Maltzi raamatust MÕTLEMINE MUUDAB ELU: UUS PSÜHHOKÜBERNEETIKA. Selleks, et see saaks sind viia soovitud sihtkohta ja seda kõige otsemat teed, vajab see koordinaate ehk selget eesmärki.

MIS ON SEE, MIDA SA PÄRISELT TAHAD SAAVUTADA? KELLEKS TAHAD MUUTUDA?

Eesmärk on sagedus.

Albert Einstain on öelnud:

“Kõik on tehtud ühest ja samast algainest, energiast. Ühti selle hea elu sagedusega, mida sa oma ellu soovid ja sa ei saa sinna midagi parata, sa saad selle”.

Sinu eesmärgil on oma sagedus. 1000€ kuus on üks sagedus, 10000€ kuus on teine sagedus, 100000€ kuus on kolmas sagedus jne. Sagedusi on lõpmatu arv ja igal asjal, igal inimesel on oma sagedus. Ei usu? Vaatame imelist näidet – raadio. Me kõik teame, et erinevatel kanalitel on erinev sagedus, kuna raadio Elmar ja PowerHit ei ole samal sagedusel. Kui tahad kuulata raadio Elmarit pead raadio häälestama õigele sagedusele ja kui sa oled sellel sagedusel, ei saa saa kuulata PowerHit raadiot! See ei ole võimalik. Kui tahad PowerHit raadiot kuulata, pead raadio häälestama sellele kanalile ja nüüd ei kuule sa enam raadio Elmarit.

Sama on sinuga. Sul on oma sagedus ja sa oled kas külluse või vaesuse sagedusel. Sa ei saa korraga olla mõlemal sagedusel. Siit saad lugeda enda sageduse häälestamisest.

Sagedus, millel oled, määrab sinu edukuse elus.

Tee kiire analüüs. Kas sinu tulemused elus on sellised nagu soovid? Jah või ei.

Kui ei, siis on vaja enda sagedust korrigeerida. Sama nagu raadioga! Kui sulle ei meeldi raadio Elmar muusika, siis pead raadio häälestama uuele sagedusele. Kui sa seda ei tee, siis jääd kuulama seda, mis toimub Elmari kanalil. Sul ei ole mõtet raadio peale pahaseks saada, et sealt ei tule õiget muusikat.

Sama on sinu elus, sul ei ole mõtet teiste peale pahane olla või teisi süüdistada, et sinu elu ei ole selline nagu soovid. Sinu sagedus määrab milliseid olukordi ja inimesi oma ellu tõmbad. Kui olukorrad ja inimesed ei meeldi, on vaja ennast ringi seadistada.

Esimene samm enda ringihäälestamisel on EESMÄRGI SELGUS.

Ehk sa määrad sageduse, millel tahad olla. Kui oled selle ära teinud, kirja pannud ja see on selgesõnaline, näiteks:

  • teenin igakuiselt 5000€ või rohkem
  • minu ettevõtte käive on 10o 000€ kuus ja kasum on 30%
  • ma olen teinud investeeringuid 10 000€ väärtuses ja tootlikkus on 30% aastas.
  • ma kaalun X kg ja minu keha on imelises vormis
  • jne

siis hakkavad sinu elus toimuma muutused. Enne seda võid rabeleda palju tahad, aga muutused on visad või mitte sellised nagu sina soovid.

Teine samm: õpi tundma ennast ja kuidas mõtted loovad.

Sa pead aru saama oma vaimsest poolest. Vaimne pool sinust on silmale nähtamatu ja ometigi just see, kuidas sa oma vaimset poolt kasutad, määrab sinu elu kvaliteedi. Vaimne pool sinust jaguneb kaheks: teadvus ja alateadvus. Sa pead mõistma, mis need on ja kuidas neid kasutada, et luua soovitud tulemusi. Lühidalt öeldes, teadvus kogub infot ja saab teha valikuid, alateadvus viib valitu ellu.

Sinu eesmärk elus on kasvada, tõsta oma teadlikkuse taset, kuid kasv saab toimuda vaid siis, kui sul on eesmärk, mida väga soovid saavutada.

Kuidas saan tõsta oma teadlikkuse taset?

See on miljoni euro küsimus ja esitasin selle 2016.aastal ka Bob Proctorile, ühele parimale edu eksperdile. Tema vastus oli lihtne:

Efektiivne haridus, kombineeritud professionaalse juhendamisega, pikema perioodi jooksul, tõstab inimese teadlikkuse taset ning seega ka tema võimet elada paremat elu.

Kuna Bob teadis, mida rääkis ja tal oli oma süsteem tulemuste saavutamiseks, mille ta oli kokku pannud 60 aastase kogemuse põhjal, siis võtsin ta oma juhendajaks. Ma sain enda käsutusse efektiivse hariduse ja kombineerisin selle professionaalse juhendamisega pikema perioodi jooksul. Meie koostöö kestis 5 aastat, tema elu lõpuni, mil ta lahkus meie hulgast 2022.aastal.

Tema teadmised võimaldasid minul teha oma elus kannapöörde. Ma asusin Bobi teadmisi edasi õpetama ja tänu sellele on sajad inimesed ning ettevõtted saanud tuua oma ellu rõõmu, küllust, enesekindlust, ajalist ning finantsilist sõltumatust.

Tahad sama kogeda? Eesmärgi selgus on kõige alus, broneeri omale tasuta konsultaltsioon minu online kalendris.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.