Elu pole peaproov

 

“See on elu. See pole peaproov.” Just selline ütlemine vaatab vastu legendaarse näitleja Sir Anthony Hopkinsi sotsiaalmeedialehelt. Ja see pani mõtlema. Pani mõtlema sellele KUI PALJU on INIMESI, kes lükkavad edasi oma soovide, unistuste täitmist, oma unistuste elu loomist. Homsele, järgmisele aastale või üldse ajale, kui -lapsed on suure, raha on rohkem jne. Nende praegune elu oleks justkui peaproov. Ettevalmistus, et KORD HAKKAN elama. Ettelvamistus ühel hetkel särava esietenduse või -linastuse jaoks.. Kas selleks jagub aga aega…..

Muutusi elus, kui tunned, et olemasolev Sind ei arenda, ei rõõmusta, on mõistlik teha kohe, st TÄNA, mitte aasta või viie pärast. I G A P Ä E V L O E B!

See on elu. See pole peaproov.
Kõige väärtuslikum asi, mis teil elus on, on teie aeg ja energia ning mõlemad on piiratud.

Näitleja Anthony Hopkins

Elu pole peaproov, et siis MINGI HETK kunagi esietendust teha. Aastad ja aastakümned mööduvad kui üks silmapilgutus ja alati on meil vaid – TÄNA. Ainult täna on see võimalus teha neid asju, mis meeldivad ja olla – õnnelik. Usu endasse ja julge teha muutusi, vastu võtta otsuseid.

Kui paljud inimesed julgevad minna oma unistuste järele? Mida enam aastaid lisandub, seda vähem selliseid inimesi kipub olema. Kas pole nii? Lastakse end mõjutada teiste ütlemisest – vaata passi ka, see pole võimalik, Sul pole selleks vahendeid jne. Tegelikult pole kunagi pole hilja asuda tegema seda, millest OLED UNISTANUD.

“Vanus ei defineeri mind. Ka 84-aastasena jätkan ma raamist välja mõtlemist.”

Anthony Hopkins

Anthony Hopkins ei põe tõepoolest oma vanust: teeb meelelahutuslikke klippe oma sotsiaalmeediasse, ei pelga enda üle nalja visata, võtab sõna ja alustab uusi koostööprojekte, mis tema arvates on olulised.

Mis oleks see esimene asi, mida Sina ,tahtes paremaid tulemusi – oma elus, meeskonnas, suhetes, iseendas -muudaksid? Sa tegelikult tead, mida pead tegema. Nii, et lihtsalt – ALUSTA!

 

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.