Coaching

Sina ütled, mida soovid ja mina aitan Sul oma unistuse ELLU VIIA!

Õigesti seatud eesmärkide saavutamiseks on olemas 100% toimiv metoodika, mille on ligi 60-aastase praktika käigus koostanud Bob Proctor, maailma üks hinnatumaid inimvõimete potentsiaali avajaid, minu coach ja mentor.
Metoodika on nii tõhus, et seda kasutades pole IGA EEESMÄRGINI jõudmine mitte ainult garanteeritud, vaid MÖÖDAPÄÄSMATU

Miks COACHING?

Nii nagu jõusaalis aitab personaaltreener toonusesse viia keha, treenib coach mõtlemist. Meie mõtlemine loob meid ümbritsevat reaalsust, suunab meie tegevusi. Tegevused omakorda loovad tulemusi, kas siis soovituid või… 
Meil on piisavalt ja enamgi teadmisi, kuid puudub oskus neid teadmisi oma eesmärkide saavutamiseks ellu rakendada. Puudub süsteem SOOVITUD TULEMUSTENI jõudmiseks.

Hea coach on isik, kes mitte ainult ei räägi teooriast, vaid on ise eeskujuks. Elab seda elu, millest räägib ja suunab Sinugi tegevusse, mis aitab Sul jõuda oma eesmärkide ja unistusteni.

MILLIST MEETODIT KASUTAN?

Kasutan teaduslikult tõestatud süsteemi, mis garanteerib tulemused 100% igas valdkonnas, olgu selleks siis sissetulekute kasvatamine, suhted, tervis, äri jne. Metoodika on välja töötanud üks maailma edukaimaid analüütilise mõtlemisega eduõpetajaid Bob Proctor oma partneri Sandy Gallagheriga. Eesti esimese sertifitseeritud Proctor Gallagher Instituudi koolitajana juhendan soovitud kasvuni, tulemuseni nii individuaalselt kui meeskondi.

Bob Proctor on kultusefilmi „The Secret“ üks eksperte. Ta on minu coach. 

Milles metoodika
seisneb?

Me kõik oleme kuulnud, et inimene on oma harjumuste ori. Nii see on! Coachingus tegeleme Sinu olemasolevate arengut ja kasvu piiravate harjumuste ja uskumuste süsteemse muutmisega.

Coachingul on selge ülesehitus ja loogika, mis aitab Sul luua uusi, arengut ja kasvu garanteerivaid mõttemustreid.

Metoodika abil, mida coachingus kasutan, õpid Sa tundma viise ja võimalusi ning saad tööriistad, kuidas positiivsed tulemused muuta igapäevseks. 

Sa õpid arendama oma intuitsiooni, tegema otsuseid kiirelt, keskenduma lahendustele ja nägema uusi võimalusi seal, kus enne tundusid olevat vaid piiravad asjaolud. Muutuseid tajud juba pärast esimest coachingu-nädalat.

Mis on väärtus?


Õpid iseennast sügavuti tundma, realiseerid oma potentsiaali täielikult. Muutud efektiivseks ehk saavutad edaspidi mitte raske, vaid targa töö tulemusel lühema ajaga kordades rohkem kui varem. Sealjuures oled tasakaalukam. Paranevad tulemused igas Sinu elu valdkonnas: sissetulekud, suhted, tervis, äri. Mõistad, kuidas tulemused tekivad ja oskad seda edasi anda oma perele ja meeskonnale.

Minevikumõtted ja -kogemused on toonud Sind siia, kus praegu oled, tänasesse, kuid ei määra Sinu homset. Sinu võimuses on luua oma TULEVIK. Otsusta, mida soovid! Hetkel, kui teed OTSUSE, annad kasvuvõimaluse nii oma suhtetele, finantsidele kui ärile.

Teadmised, mida õpetan, ON muutnud minu elu ja soovin neid ka Sinuga jagada, et saaksid avada enda ja oma meeskonna potentsiaali.

Alusta juba täna! Iga päev loeb...

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütled, mida soovid saavutada ja mina aitan Sul selle ellu viia!
Broneeri aeg minu kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja kaardistame võimalused koostööks.

Miks teen koostööd just Karmoga

Tutvu koolitustega

€399.00

ALGUSPUNKT. Unistusest tulemuseni VIP-pilet

Selle aasta üks mõjukamaid ärikasvu ja isikliku arengu konverentse leiab aset Tallinnas 15.-16.10.2022 Alguspunktist võib saada  Sinu kasumliku iseseisva karjääri …

€299.00

ALGUSPUNKT. Unistusest eesmärgi ja tulemuseni

Selle aasta üks mõjukamaid ÄRILISE KASVU JA ISIKLIKU ARENGU KONVERENTSE Eestis. SUUDAD SA ETTE KUJUTADA ELU, MILLEST OLEKSID KADUNUD KÕIK …

€199.00

ALGUSPUNKT online pääse

Arikasvu ja isikliku arengu konverentse leiab aset Tallinnas 15.-16.10.2022.   Konverents, mis annab Sulle SELGUSE – mida pead teadma, kui soovid …

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.