Mindset coachingu kasutegurid


Miks kasutada mindset coachingut? Millist tüüpi coachingut üldse eelistada? Ühest vastustust sellele küsimusele ei ole. Saan vaid öelda seda, et erinevad eesmärgid elus ja äris, erinevad etapid, eeldavad erinevaid lähenemisi ning ka erinevaid coache ja mentoreid. Minu arvates on mindset coaching nagu lugemise õppimiseks aabits ehk tegelikult saavad KÕIK TULEMUSED alguse mindsetist ehk õige mõtteviisi treenimisest.

Mindset coachingu meetod aitab inimesel
1) tuvastada juurdunud vanu ja väsinud mõttemalle
2) asendada need arengule ja kasvule suunavatega
3) annab kätte nö õige sihi ja enesekindluse, et tegutsema asuda
4) võimaldab jõuda oma soovitud eesmärgini rõõmsama meele ja kergustundega

Kuidas?
Kui saad aru sellest, kuidas Sinu tulemused tegelikult tekivad, vabastad end üleliigsest infomürast ja pealesurutud mõttemallidest, siis annad endale võimaluse oma täispotentsiaal rakendamiseks, Sa õpid mindset coachingu abil kontrollima seda, mida ja kuidas mõtled ning eelistama õigeid, Sind elus edasiviivaid mõtteid ning – liigud tegevusse. Läbi tegevuste, saad kogemusi, kasvab enesekindlus ja saad nautida üha paranevaid tulemusi.

Minu coachingul on selge ülesehitus ja loogika, mis aitab Sul luua uusi, arengut ja kasvu garanteerivaid mõttemustreid. Kasutan Proctor Gallagher Instituudi sertifitseeritud metoodikat, mis annab tööriistad, kuidas positiivsed tulemused muuta igapäevseks. Sa õpid arendama oma intuitsiooni, tegema otsuseid kiirelt, keskenduma lahendustele ja nägema uusi võimalusi seal, kus enne tundusid olevat vaid piiravad asjaolud. Muutuseid tajud juba pärast esimest coachingu-nädalat.

Minevikumõtted ja neist lähtuv enesehinnang ning tegevused on Sind toonud tänasesse päeva. Milliseks kujunevad Sinu tulemused, otsustad Sa ise TÄNA. Sinu tänased otsused annavad suuna Sinu homseteks tulemusteks. Milliseid tulemusi Sa soovid? Hetkel, kui teed OTSUSE, annad kasvuvõimaluse nii oma suhetele, finantsidele kui ka ärile.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.