Sa oled erakordne

Väidetavalt on enamik inimesi üles kasvades kogenud olukordi, kus ta on tundnud – ÄKKI ma pole piisavalt hea. Briti hüpnoterapisti Marisa Peeri sõnul on selle mõtte endaga kaasas kandmine kõige enam pärssivam faktor saavutamaks inimesena oma täit potentsiaali.

Teadmine, et ei olda piisavalt head saab negatiivses tähenduses jõudu iga järgmise analoogse olukorra, ütlemise, hooletult öeldud kommentaarina. Kui inimene laseb sellel tundel endas võimust võtta, tekitab see temas kas käega löömise tunde (motivatsioon kaob) või tekitab pideva tõestamise vajaduse – OLEN IKKA KÜLL PIISVALT HEA. Selle tõestuseks, kas kogutakse maist vara, luuakse eduka inimese kuvandit, oodatakse välist tunnustust, head sõna, mõistmist jne

Sa oled erakordne ja unikaalne. Sa oled see, kes oled ja teed iga päev iseendaga tööd, et olla tõhusam, sallivam, produktiivsem jne. Minu soovitus Sulle on lõpeta välise tunnustuse otsimine, tea enda väärtust ja loo elu, mis on kooskõlas Sinu enda sisemiste väärtustega.

Ära lase tundel, et Sind ei märgata, tunnustata endas võimenduda. Näiteks, kui ülemus Sind ei tunnusta või kui naine ei tee ehk seda, mida Sina tahad või laps ei käitu nii, nagu Sina eeldaks. Hoia iseendas tasakaalukust. Nende käitumine ei tohiks tekitada tunnet, et Sina pole piisav. Sinul on oma tee, oma eesmärk, ala, mida siiralt fännad ja kus valdkonnas soovid saada paremaks. Astu mööda seda teed! Märka ka seda, kuidas Sina ise emotsioonide ajel tegutsed. Kas ehk Sinagi tahtmatult ei tekita sama tunnet oma lähedastes, inimestes Sinu ümber.

Selleks, et saaksid liikuda oma eesmärkide suunas, luua oma erakordne elu, olen kokku pannud 3-päevase vebinaride sarja ERAKORDSE ELU LOOMISE PÕHITÕED.

Unusta stress, pinge, ületöötamine, rahulolematus iseenda ja teistega, tule saa praktilised juhised enda elu korrastamiseks, mille baasilt luua ERAKORDSEID TULEMUSI.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.