Tekita teises hea tunne

Film ja raamat “Saladus” saavutasid aastakümned tagasi tuntuse, kuna tõid nimeste teadvusse arusaama, et iga meie elu aspekti mõjutavad loodusseadused. Tegelikult on kogu meie elu nendega vastavuses.

Tekita teises hea tunne, kasvutunne, baseerub neist ühel PÕHJUSE-TAGAJÄRJE seadusel. Põhjuse-tagajärje seadust on kirjeldatud mitmel erineval viisil: tegu ja reageering on võrdsed ja vastassuunalised, energia pöördub alati tagasi oma algallika juurde ja mida välja annad, seda vastu saad või mida külvad, seda lõikad. Emersoni arvates on see seaduste seadus.

KAS SINU OLEMASOLEV MÕTTEVIIS LOOB KASVU?

Tekita teises hea tunne ütluse mõistmiseks on paslik võtta hetk, et mõtiskleda, mis on ühine nimetaja inimeseks olemises? – Me kõik oleme vaimsed olendid. Ja iga vaimne olend püüdleb alati paremaks saamise ja täiuslikuma eneseväljenduse poole. Kahanemine ei ole võimalus. Iga probleem, iga olukord, mis paneb meid tagurpidi liikuma on, kas meie isikliku või kollektiivse mõtlemise tulemus.

Mõtlev inimene, kes mõistab põhimõtet, “mida annad, seda saad” annab endast vaid head energiat, sest kes sooviks endale teadlikult halba? Mitte keegi!. Sellele vaatamata on välistel asjaoludel, situatsioonidel, inimestel võime vallandada automaatselt Sinus vanu, harjumuspäraseid mõttemustrieid. Mõttemustreid, mis on meile edasi antud põlvest-põlve ja milles peegelduvad mineviku kogemus ja maailmanägemus. Sul on aga võimalik seda olukorda teadvustada ja teadlikult seda emotsiooni kontrollida.

MIDA SOOVID SINA?

Universum on erapooletu. Ta ei tee vahet heal ega halval. Ta vaid võtab vastu ning reageerib. Seadus ütleb, et tegevus ja reageering on võrdsed ja vastassuunalised – Universum saadab Sulle samasugust energiat kui Sina endast annad. Mõtle hetk sellele… Soovides paremaid tulemusi, on eluliselt oluline pidevalt muuta oma iganenud mõttemustreid, teadvustada, kust mingid arvamused on pärit, kas nad viivad meid elus edasi või hoopis – tagasi…. Paigalseisu olemuslikult pole olemas: Sa kas kasvad või kahaned. Sama põhimõte kehtib nii inimese kui ettevõtte arengu puhul.

MOODUSTA UUS HARJUMUS

Kui moodustada harjumus jätta iga inimene endast maha kasvutundega, saata igale inimesele head energiat, sõltumata sellest, kas tunned neid või mitte, arvesse võtmata, milline on nende käitumine Sinu suhtes, siis tasustatakse Sind külluslikult. Alati ei pruugi tasu Sinuni jõuda inimeselt, kellele teed head või ettevõttelt, keda aitad. Kui seda ootad, siis Sa petad ennast – tegu pole sel juhul andmisega, vaid kauplemisega. Väga oluline on meeles pidada ja mõista, et ka töösuhted ei tule Sinu palk Sinu ettevõttelt, vaid see tuleb läbi ettevõtte. Kui peaks juhtuma, et see enam sealt ei tule, siis tuleb see kusagilt mujalt, aga ta jõuab Sinuni, kui hoiad fookust heal, valid lahendustele suunatud mõtteid ning tegutsed hea tundega selle nimel, et oma soove ja eesmärke täita.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.