“OTT TÄNAK – THE MOVIE” dvd fännipakk

24,90 

Oled Sa kunagi mõelnud, et tahaks ellu viia oma eluunistuse, saavutada midagi enamat? Tahad sa teada kuidas saad seda teha ja kiiremini?

Kui jah, siis “Ott Tänak, The Movie” on Sulle! See ei ole film, vaid õppematerjal KUIDAS saad saavutada iga oma eluunistuse ja teha seda oluliselt kergemini kui ise ämbrites kolistades.  Kuula, vaata, tee märkmeid ja hakka liikuma.

Elus on kahte tüüpi inimesi. Need, kes vaatavad, kuidas teised edu saavutavad ja ütlevad, et neil oli õnne ja teised, kes teavad mida tahavad ja viivad need unistused ka ellu. Kumba kategooriasse sina tahad kuuluda?

“Ott Tänak – The Movie” jälgib 2018. aasta jooksul Eesti parima rallisõitja püüdlusi võita WRC maailmameistritiitel ja samal ajal kohaneda uue autoga uues meeskonnas. Filmimeeskond püsis Oti kannul maailma eri paigus ning oli kaadri taga tunnistajaks nii kriitilistele hetkedele kui ka võidurõõmule.

Kinolinale tuuakse reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse ka seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb. Tõusude ja mõõnadega, etapist-etapini rullub paralleelselt lahti ka inimlik lugu, kuidas Euroopa kirdenurga väikesaare põikpäine poiss murdis end käänulise teekonna kiuste rallimaailma tippu.

Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene, rääkides nii elu kõrghetkedest kui ka madalseisudest. Tema seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad ka Otile erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed.

Aastaga kogunes filmimeeskonnal üle 150 tunni materjali.
Lisaplaadilt leiab valiku intervjuudest, filmist välja jäänud stseenid, rallidel kogunenud materjalist kokkulõigatud videoklipid ning lühifilmi maailmameistriks tulemisest Kataloonia rallil.

Kaante vahel on ka mahukas pildiraamat filmi tegemisest ja esilinastusest, samuti on seal filmis osalevate inimeste tutvustused. See on nii hea, et Sa pead seda oma silmaga nägema!

DVD 1
FILM “OTT TÄNAK – THE MOVIE”

Pikkus 2h 18min
Subtiitrid inglise, eesti, hispaania, itaalia, soome, vene, prantsuse, poola, portugali, saksa, jaapani keeles.
Dubleeritud inglise, hispaania, prantsuse, vene, itaalia ja poola keelde.
Audio: originaalversioon 5.1; dubleeritud versioon stereos

DVD 2
ERIMATERJALID

Lühifilm “Maailmameistrid autorallis Ott Tänak ja Martin Järveoja”; Malcolm Wilson M-Sportis; Abikaasad Janika Tänak ja Maarja Järveoja; Filmi esilinastus 11.04.2019 jne.
VÄLJAJÄÄNUD STSEENID
Rituaalid enne starti; Oti sõber Esapekka Lappi; Oti kodune eeltöö; Massaaž; Rehvid ja veljed; Tuli Portugalis jne.
INTERVJUUD
Ott Tänak, Malcolm Wilson, Markko Märtin, Richard Millener, Becs Williams jpt.

Subtiitrid eesti ja inglise keeles.
Pikkus 3h

Sterotek Film 2019

20 kohta vaba

Sarnased tooted

Title

Go to Top