10 lihtsat viisi oma vibratsiooni tõstmiseks

Meie ümber toimub kogu aeg midagi: meedia, sõbrad, kolleegid, pere jne. Infoküllus ja emotsioonide möll. Kui me loomulikult ise lubame oma emotsioonidel möllata. Kui Sa seda ei soovi, pigem eelistaksid teha hea tundega enda arengu jaoks vajalikke tegevusi, siis pakun Sulle 10 lihtsat viisi, kuidas püsida heal lainepikkusel ja tõsta oma vibratsiooni.

1. Jaga head. Ütle midagi ilusat võhivõõrale. Soovi head päeva, ütle tere, täna teenindajat meeldiva teeninduse eest jne Enamus inimestel on selle väikese tähelepaneku üle hea meel.

2. Viibi rohkem värskes õhus ja liigu looduses. Lihtsalt mine õue. Maandad tekkinud pingeid.

3. Hoia ruum enda ümber pahnast puhas. Korras ruum = kerged ja puhtad mõtted. Energia saab vabalt voolata ning tunned end hästi: oled olukorra peremees.

4. Too tuppa värskeid lilli või taimi. Taimed on väga head indikaatorid, milline on õhkkond Sinu kodus või kontoris.

5. Vaata, mida sööd ja jood. Tarbi puhast vett ja eelista värskelt valminud toite, väldi seda, mis Sind loiuks teeb. Unine olek annab märku sellest, et see toit pole Sinu jaoks õige.

6. Kui tunned end loiuna või veidi murelikuna, hüppa, karga, tantsi, kuula valjult oma lemmikmuusikat. Saa veri uuesti liikuma, mõtted puhtaks ja tunned, kuidas enesetunne automaatselt paraneb.

7. Kui tunned, et vajad uut energiat, mine pessu. Vanni või duši alla. Vesi puhastab: kujuta endale ette, kuidas kõik negatiivne kanalisatsioonitorudesse vajub ja värsked mõtted ning lahendused leiavad tee Sinuni.

8. Vali alati enda arengut toetavaid mõtteid ja tegevusi. Sa tead, mida soovid, ära kahtle endas! See, kui üks kord ei tule päris kõik välja nii, nagu unistasid. ei tähenda seda, et Sa pole selleks suuteline, vaid seda, et Sa ei uskunud endasse piisavalt. Usalda oma teekonda ja Sa jõuad selleni siis, kui oled valmis!

9. Tarbi meediat minimaalselt, kui üldse. Naudi head seltskonda, kes Sinu arengust ja saavutustest siiralt huvitatud on.

10. Ole iga päev parem versioon iseendast. Enne kui midagi ütled, mõtle hoolega, kas seda on vaja öelda. Ütle sagedamini “aitäh” ja “tänan” ning väljenda lähedastele ning inimestele oma rõõmu ja armastavaid tundeid, et nad Sinu teekonnal Sinuga koos on.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.