E-pood2023-09-08T09:11:07+03:00

E-pood

 • 24,90 

  Oled Sa kunagi mõelnud, et tahaks ellu viia oma eluunistuse, saavutada midagi enamat? Tahad sa teada kuidas saad seda teha ja mis veelgi olilisem, kiiremini?

  Kui jah, siis “Ott Tänak, The Movie” on Sulle! See ei ole film vaid õppematerjal KUIDAS saad saavutada iga oma eluunistuse ja teha seda oluliselt kergemini kui ise ämbrites kolistades.  Kuula, vaata, tee märkmeid ja hakka liikuma.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamatust leiad 13 edu põhimõtet mida iga inimene peaks järgima kui soovib oma ellu kannapööret. Need on põhimõtted, mida ei saa eirata kui Sa soovid omale erakordset elu. See on kohustuslik raamat kõigile kes soovivad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või vajavad uusi sihte ning teid oma unistuste elluviimiseks.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Müük on elu eedlus. Võimekus või võimetus müüa, veenda, läbi rääkida ja teisi endaga nõusse saada mõjutab Sinu elu iga aspekti ning määrab selle, kui hästi Sa elus hakkama saad.  Müümine ei ole töö või karjäär, müümine on igaühele hädavajalik ellujäämise ning heaolu saavutamise oskus.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamatust saad teada kuidas mõtlevad ja tegutsevad miljonärid ning mille poolest nad erinevad keskklassist ja vaestest. Sa saad enda käsutusse tegevused, mis viivad Sind samm-sammult jõukuse kasvuni. Neid harjutusi, mis aitavad Sul muuta oma mõttemaailma ja käitumismustreid, mida siin mainitud, on lausa 17.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamat annab Sulle praktilisi juhiseid ja nõuandeid kuidas mõelda, käituda ja tegutseda, et saavutada rikkus ning õnnelik ja harmooniline elu. See on õige raamat Sulle kui Sinu suurim soov on suurendada oma sissetulekuid ning jõukaks saada. See on õpik rahalise külluseni nagu on kukeaabits lugema õppimiseks.

  Lisan korvi
 • 10,00 

  Soliidne sõnumiga kingitus sõbrale või kolleegile

Title

Go to Top