Ära muretse, tegutse!

Eestlane on omane kogu aeg muretseda. Muretseda töö- ja elukoht, lapsed, tervise ja elukalliduse pärast. Sellepärast, kas pangas oleks piisavalt vahendeid jne. Tegelikult on vaja sellest murede rattast välja astuda ja hakata nautima OLEVIKUHETKE võlu, OLEMISE rõõmu.

Tõsi, paljudel juhtudel hakkavad mured kodus pihta siis, kui rahalisi vahendeid napib. Pinged kasvavad, et siis erinevates olukordades plahvatada. Kui näed, et antud töökoht ei võimalda Sul elamist nautida, on mõistlik vaadata oma tegevusi kõrvalseisja pilguga. Muretseda pole vaja, vaid hakata tegutsema!

Muuda oma vaatenurka! Küsi endalt, milline on minu suhe rahaga, millised on minu uskumused raha osas? Kas minu praegune töökoht meeldib mulle? Kas ma teen oma ametis tegevusi rõõmuga? Kui tegemisest on rõõm ja rahulolu puudu, siis on suure tõenäosusega võimatu suurendada ka palganumbreid. Sa ei usu, et see oleks võimalik ja Sa tead, et see töökoht polegi tegelikult Sulle. Kõlab loogiliselt?

Sa ei ole sündinud siia ilma, et ära elada ja ots-otsaga kokku tulla. Sa oled sündinud, et areneda ja kasvada inimesena. Kasvusoov, parema elu soov, on olemas igas inimeses. Meil on kombeks seada endale piiranguid, mis lähtuvad mingitest oma hirmudest või ühiskonnas levinud uskumustest ja arvamustest. Kardame teha muutusi, sest kahtleme enda võimekuses. Soovida enam raha on täiesti loomulik. Ei ole midagi häbiväärset soovimaks paremat elu. Piiratud hulk raha igakuiselt piirab ka Sinu valikuvõimalusi ja vabadust teha seda, mida soovid. See ei anna Sulle võimalust aidata märkmisväärselt ka teisi.

Kõik ihkavad saavutada oma täispotentsiaali – soov oma loomupäraseid andeid realiseerida on inimesele omane. Rikkaks saamise soovis pole midagi halba; õigupoolest ei ihka keegi rohkem raha, vaid elada täiuslikumat ja rahuldustpakkuvat elu.
Ära muretse, hakka tegutsema, mured kaovad!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.