Ära tee endale ise liiga!

Oled Sa kuulnud, kuidas inimesed räägivad ( või oled seda isegi teinud), et see või teine on neile minevikus midagi öelnud/ teinud ja seda nad küll ei unusta! Kui Sa nii mõtled, siis tegelikult teed haiget vaid iseendale! 

Vimma ja viha kandmine kellegi vastu ei ole kunagi hea lahendus eduka elu loomisel. Seni kuni seda teed, ei saa elu energia vabalt läbi Sinu voolata, tekib pinge, stress, rahulolematus. Sa oled nagu sõlme läinud kastmisvoolik, millest vesi ei saa läbi voolata. Mida rohkem sikutad, seda vähem vett tuleb. Inimesed pingutavad ja pingutavad ning tulemused ei taha tulla. Asi ei ole niivõrd Sinu tegemistes kuivõrd energia blokeeringutes Sinu sees. 

Parim, mida saad teha õnneliku elu rajamiseks … ANDESTA.  Andestamine tähendab erinevatele inimestele erinevaid asju. Kuid üldiselt hõlmab see teadlikku otsust pahameelest ja vihast lahti lasta ja seda täielikult ning tingimusteta.

Enamus inimesi ei andesta, vaid kaupleb. Kui Sina unustad selle või teed seda, siis mina unustan selle või tolle. Anna mulle andeks, aga see ei ole andestamine. Lase minevikust lahti ja keskendu õnneliku tuleviku loomisele. Sa ei saa muuta seda mis on olnud, kuid saad muuta oma vaatenurka toimunule. Sa pead aru saama, et enamus inimesi ei tea miks nad käituvad nii nagu nad käituvad. Nad ei saa aru, et vanemad on neid seadistanud, nad teevad asju automaatselt. 

Oled ehk kuulnud kui keegi Sulle ütleb, et käitud nagu oma ema või isa? Selles on suur tõde, me oleme tahtmatult omaks võtnud nende käitumise, me ei ole seda teinud teadlikult. Kui me seda ei muuda, siis me anname oma käitumismustrid üle oma lastele ning ka nemad saavad samasid tulemusi. 

Ei tasu süüdistada oma vanemaid, ei tasu süüdistada ennast. Sinu vanemad ei osanud Sind paremini seadistada, neil puudus teadlikkus. Nad oskasid Sind õpetada kõndima, riietuma, potil käima, pesema jne, aga nad ei osanud Sulle õpetada:

  • kuidas olla õnnelikus suhtes, sest nad ise ei ole seda.
  • kuidas teenida korralikku sissetulekut, sest nad ise ei teeni seda
  • kuidas luua finantsilist vabadust, sest nad ise ei ole osanud seda teha
  • kuidas olla ideaalses vormis, sest nad ise ei ole seda.
  • jne. 

Kogu Sinu elu taandub teadlikkusele. Kui Sa ei ole teadlik kuidas oma seadistust muuta, siis paraku Sinu elu on nagu lõputu küünlapäev. Päev-päeva, aasta-aasta järel samad tulemused. 

Andesta oma vanematele, nad tahtsid Sulle head, kuid neil puudus teadlikkus. 

Andesta endale, sest Sul puudus teadlikkus.

Andesta kõigile, kes on Sulle liiga teinud, nad käitusid nii nagu neid oli seadistatud. 

Võta paber ja pliiats ning kirjuta kiri inimesele, kelle vastu pead vimma. Kirjuta üles, mis Sa talle andestad, pane kiri ümbrikku ja  …. põleta see ära! Lugesid õigesti, põleta see. Sul ei ole vaja seda ära saata, Sul on vaja see enda seest välja saada, mis on Sind pikalt närinud ja Sinu energiat pärssinud. Tee iga inimesega nii, kes Sulle on oma teadmatusest liiga teinud ja andesta neile. Kui seda teed, tunned ennast palju kergemalt, energia hakkab liikuma ning Sinu tulemused elus hakkavad paranema. 

Tahad tõsta oma teadlikkuse taset, et aru saada kuidas maailm toimib ning et Sinu mõtted loovad kogu Sinu elu? Tahad elada paremat elu? 

Siin on Bob Proctori nõuanne, mida võtsin kuulda ja olen järginud viimased kuus aastat: 

“Efektiivne haridus kombineeritud professionaalse juhendamisega pikema perioodi jooksul, suurendab inimese teadlikkust ning võimaldab tal tõsta oma elu kvaliteeti”. 

Läbi oma coachingu pakun inimestele võimalust omandada efektiivne haridus ja saada individuaalset juhendamist pikema perioodi jooksul. See on aidanud sadadel inimestel ellu viia oma unistused. 

Ära tee omale liiga, lase vimmal minna, andesta ning tõsta oma teadlikkuse taset ja ma luban Sulle, Sinu elujärg paraneb kordades. 

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.