Edu 4 nurgakivi

Minu käest on küsitud, mis on eduka elu saladus? Saladust ei olegi! Selleks, et positiivsed muutused saaks Sinu elus aset leida on vaja vaid nelja asja, edu 4 nurgakivi, milleks on:

1. JUHENDAJA. Olgu selleks siis coach või mentor. Sa oled jõudnud punkti, kus edasiminekuks vajad nii uusi teadmisi kui harjumusliku muutmist ja selleks tõhusaim viis on leida hea mentor või juhenda. Keegi, kes on saavutanud seda, mida Sina soovid ja näeb Sinus potentsiaali, mida Sa ise ei märka. Heal juhendajal on ka vettpidav metoodika tulemusteni jõudmiseks. Sa ei pea ise nö jalgratast leiutama. Sinu tulemustest 95% sõltub sellest, kuidas mõtled.

2. ÕIGET, KASVULE SUUNATUD MÕTTEVIIS. Sinu tulemused on harjumuslikud ja saavad alguse alateadvusest. Sa tead palju asju ja fakte. Tead, mida peaksid paremate tulemuste nimel tegema, aga ei tee. Miski hoiab Sind tagasi. Tavaliselt on selleks harjumused, harjumuslik mõtlemine iseendast – ma ei suuda, ma ei oska, ma pole võimeline. Oled küll! Kui muudad oma vaatenurka mindset coaching abiga. Sinu tulemustest 95% sõltub Sinu mõtteviisist ja hoiakust ning vaid 5% tegevustest ja strateegiast.

3. TEGUTSEMINE. Ilma tegevuseta ei juhtu mitte midagi. Ei piisa sellest, kui vaid unistad, mõtled, mis kõik võiks olla, visualiseerid ja mediteerid. Sul ei pea olema perfektekt plaani, vaja on hakata tegutsema. Tegutsedes saab plaan selgemaks..

4. TOETAV KESKKOND.. Näita mulle, kes on Sinu sõbrad ja ma ütlen, kes oled Sina. Selles ütlemises peitub tõetera. Inimene jäljendab ja võtab omaks keskkonnas heakskiidetud või tavapärased mõttemustrid. Bob Proctori sõnul oled Sa oma 5 kaaslase, kellega kõige enam aega veedad, keskmine.
Küsi endalt:
1. Kes on need viis inimest, kellega ma kõige rohkem aega veedan?
2. Mis on nende viie inimese keskmine sissetulek?
3. Kas ma tahan samasuguseid tulemusi?

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.