Eesmärk ja visioon

Kas Sul on kindel eesmärk, mis suunab Sinu ambitsioone, visiooni ja sihte? Eesmärgid on kui majakad rannikul: keegi ei soovi lõputult triivida sihita merel, vaid vajab sihtpunkti, kuhu jõuda. Seni, kui Sa ei võta aega, et iseendasse vaadata ja oma eesmärke ning unistusi sõnastada, eksled sihitult ja lased end tuultel erinevatesse ilmakaartesse pillutada.

Inimesed räägivad, et nad juba teavad oma eesmärki, armastavad seda, mida teevad, KUID – nad ei teeni sellega nii palju, et realiseerida oma unistusi. Alati ei pea ju eesmärk olema rahaline. Ei pea tõesti, kuid reeglina on iga unistuse täitmiseks vaja rahalisi vahendeid. Kui töö, mida teed, ei aita Sinul oma unistusi täide viia, ei tee Sa arvatavasti seda tööd, mille jaoks oled loodud. Minu mentori, Bob Proctori sõnul, kui teed seda, mille jaoks oled loodud, supleksid külluses, sest niipea, kui teed asja, mida TÕELISELT armastad, loksub paika ka rahateema.

SA EI OLE SELLEL PLANEEDIL, ET ELADA KELLEGI TEISE UNISTUST
Mida armastad teha Sina? Pole vaja tunda kriitikahirmu, mida teised arvavad. Võta kuulda oma sisemist häält, pea temaga maha üks tõsine jutuajamine ja unusta kõik negatiivne minevikust. Pole vaja mõeld sellele, mida keegi on öelnud Sinu või Sinu mõtete kohta. Ära luba kellelgi oma unistustel tallata. Kui tunned, et oled leidnud oma eesmärgi ja sihi siin elus, astu seda teed söakalt. Igaühe DNA-s on tema unikaalsus, tugevused ja kirg, mida järgides on võimalik luua oma unistuste elu. Te ei tee elus kõiki asju rõõmsalt ja pingevabalt, teete vaid neid, mida teha armastate.

ARMUGE IDEESSE
Kui mõtleme “armastusele”, kipume enamasti mõtlema kahe inimese vahelisele armastusele. Kui nad on armunud, naudivad nad samu ideid; nende tunded on harmoonias. Armastus on resonants. Armastus tekib siis, kui kaks elusolendit on samal sagedusel. Kui inimene armub ideesse, juhtub sama. Sa hakkad tegema õigeid asju.

EESMÄRK VIIB VISIOONINI JA VISIOON VIIB TULEMUSTENI
Visioon on see, mida sa oma eluga teed. Visioon on strateegia, mis aitab Sind läbi vahe-eesmärkide soovitud  tulemuseni. Van Gough ütles kord: “Ma kõigepealt visualiseerin oma maali ja siis ma viin selle visiooni paberil ellu.” Ja seda ta ka tegi. Visioon seob igapäevased väikesed vahe-eesmärgid tervikuks ja aitab Sul ellu viia Sinu elu eesmärki. Astu tegevusse, ära mõtle ega planeeri üle, soovi luua perfektset plaani, kuidas täpselt selleni jõuda, oluline on liikuma hakata. Oluline on hakata tegutsema ja nautida teekonda.

Sinu elu eesmärk on nagu Päike, see ei liigu. Sinu visioon ja vahe-eesmärgid on nagu planeedid, mis tiirlevad ümber Päikese nagu elu eesmärgi ümber. Kui Sa eirad oma intuitsiooni ja kõhutunnet, mis annab Sulle õigeid vastuseid valikuteks, kaldud teelt. Hakkad kahtlema, kas see ikka on õige EESMÄRK. 

KUI TE EI TEE SEDA, MIDA PEAKSITE TEGEMA

See, et käite 9-17.00 tööl, arved on makstud ja veidi jääb üle, pole kindlasti teie elu eesmärk. Te ei anna endale võimalustki enamaks, kui vaid sellega piirdute. Kardate, kas oma kutsumuse järgimine ikka tasub arveid. Pealegi on teid õpetatud, programmeeritud elama pigem turvaliselt, kui võtma riske, st end mugavustsoonist välja tõstma. Mille üle oleksite rõõmsad oma tee lõpus – turvalise reisi üle või pigem selle üle, et tegite asju, millest unistasite ja saite põnevaid kasvule suunatud kogemusi? Ma ei väida, et tuleks hüpata pea ees tundmatusse, enne on vaja omada ülevaadet, kus Sa oled praegu, analüüsida vajadusi, võtta aega, et süüvida sellesse, kes Sa oled, mida PÄRISELT soovid ning siis asuda leida viise nende ellu viimiseks. Kas on vaja jääda esialgu osalise tööajaga olemasolevale töökohale, vahetada ametit, leida paindlikku ajakasutust võimaldav uus amet või töökoht.

Mis on Sinu eesmärk?  Millest oled Sa valmis loobuma, et realiseerida oma suurimaid soove ja unistusi?  Kui ambitsioonikas Sa oled? Kui soovid tuge ja nõu oma eesmärgi seadmisel võta minuga ühendust. Leia sobiv aeg minu kalendris

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.