Häälesta end raha sagedusele

Kui Sinu sissetulekud on püsinud samal tasemel juba aastaid, on aeg revideerida oma mõtteid rahast. Millised on Sinu uskumused raha kohta? Lihtsalt mõtle oma lapsepõlvele, tuttavate ütlustele raha aadressil, kuidas ennast ise rahast mõeldes tunned? Pane see kirja. Selleks, et sissestulekuid kasvatama hakata, on Sul vaja muuta oma harjumuspärast mõtlemist rahast. Liigume päevast päeva autopiloodil, aga muutuseks on vaja autopiloot välja lülitada. Võtta vastutus endale.. Mõelda, miks rööpräheldes tulemused oluliselt ei parane.

Ma olen päris kindel, et Sa oled korduvalt andnud endale lubaduse sissetulekuid kasvatada, olgu selleks, siis lisatöö leidmine, töökoha vahetus, säästlikum rahakasutus vms, kuid – mõne aja pärast leiad end taas samast olukorrast, kus lubadus sai antud. Sul ehk isegi on õnnestunud sissetulekuid mõneks perioodiks suurendada, kuid mingi aja möödudes, maabud tagasi nö enda keskmisele sissetulekule. Miks see nii on? Miks ei piisa vaid soovist muutuda? Sellepärast, et meie paradigma ja harjumuspärane mõttemuster on nii tugevasti juurdunud, et selle muutmiseks on vaja järjepidevat iseendaga tegelemist. Suure tõenäosusega oled Sa omaks võtnud läbi pideva korduse mingi harjumusliku mõttemalli rahast vanematelt, lähedastelt, ühiskonnalt. Kust alustada muutust?

1. VAJA ON TEHA PÜHENDUNUD OTSUS! Tee otsus, jää sellele kindlaks ka ebamugavates olukordades, et saaksid kild killu haaval uuendada oma mõttemustrit. Otsus on see, mis annab igale muutusele võimaluse. See peab olema Sinu sügav ja siiras soov ning tahe. Mitte esitatud stiilis “nagu tahaks”, “oleks hea” jne. Kui Sa ei tee pühendunud otsust teemaga tegelda või loobud oma otsusest, ei jõua Sa tõhusalt soovitud tulemuseni.

2. PÜSTITA ENDALE INSPIREERIV EESMÄRK! Kui palju raha Sa soovid? Püstita endale eesmärk, mis tekitab Sinus elevust ja millele mõeldes on esmane reaktsioon – see pole võimalik! Unista suurelt! Alusta sellest, et vaatad üle oma praeguse rahalise seisu: kui palju on Sul laene, millist summat on vaja, et praegused arved saaksid murevabalt tasutud ja mida sooviksid täiendavalt teha. Võib-olla soovid oma iga-aastase sissetuleku muuta igakuiseks sissetulekuks? See on täiesti võimalik!

3. MUUDA SAMM-SAMMULT OMA MÕTTEID RAHAST! Inimesele on antud kõrgemad võimed, teiste seas ka kujutlus- ja arutlusvõime. Kujutlusvõimest on alguse saanud kõik, mida enda ümber näed. Sama on Sinu sissetulekutega. Kõigi asjade algus on enesekindel otsus – ma viin selle mõtte ellu! Kas Sa usud, et oled väärt suuremaid sissetulekuid? Kas Sa tunned end rahast rääkides mugavalt? Kas Sa usud seda, et oled võimeline saavutama majandusliku seisu, millest unistad? Kui vastus neile küsimustele on “ei”, siis küsi endalt, miks Sa nii arvad. Kust selline suhtumine on pärit?

4. TEE ENESEARENGUST PRIORITEET! Investeeri iga päev vähemalt 1 h endasse. Loe, suhtle inimestega, kes Sind inspireerivad, jagavad kogemust oma teekonnast enda eesmärkideni. KUID – ära unusta end seda tegema. Käima ühelt koolituselt teisele, hankima muudkui infot juurde. Oluline on iga saadud teadmiste kild rakendada enda ja oma ettevõtte kasvuks. Muutes mõtteviisi, praktiseerides ja olles tänulik võimaluste eest on areng ja sissetulekute kasv Sinu jaoks garanteeritud. Hakka tegutsema!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.