Hea lugu müüb

Hea lugu müüb. See on fakt! Suurepärased ja veenvad kõnelejad ehitavad iga tähtsa esitluse, koosoleku või vestluse üles kindlale raamistikule ja kasutavad filmi kolme komponenti: pahasid, häid kangelasi ja heitlust. Kasutavad isiklikke kogemusi, millega kuulaja saaks suhestuda ja näha ka enda jaoks VÕIMALUST. Vaimustavad kõnelejad on suurepärased liidrid, kes sütitavad oma meeskonnas kirge ja poolehoidu. Kuidas? Nad eristuvad. Nad teavd, et äri olemus on teenida kasumit, kuid vaja on suuremat visiooni ja eesmärki, millega meeskond saab suhestuda, mis meeskonda liidaks. Teab kas eda, et igas edukas ettevõttes on oma olemuselt vaid 2 osakonda: müük ja müüki toetav osakond.

Müügioskus – üks olulisemaid oskusi elus

Oskus müüa on üks kõige olulisemaid oskusi elus. Me “müüme” oma ideid iga päev kõigile pereliikmetele, töökaaslastele, kogukonnas jne. Müügioskus pole oma olemuselt midagi muud, kui suhtlemis- ja veenmisoskus oma teenuse või idee headuse tutvustamisel. Ekslik on arvamus, et häid ideid ei ole võimalik müüa või midagi pole võimalik teha, sest raha pole. Sa saad luua endale rahavood, leida finantsid, kui suudad veenda oma võimalikku rahastajat juba idee faasis! Müügioskus on eluliselt oluline oskus, mida võiks vabalt õpetada meie lastele juba koolis. Sa võid arvata, et müügitegevus pole Sinu jaoks, kuid ometi oled Sa ühel või teisel moel iga päev müüja rollis. Ja on vaid kaks varianti: kas “ostetakse” Sinu idee või oled Sina “ostja rollis”.

Mida järjepidevamalt müügis võidad, seda rohkem saad elult komisjonitasu.

Grant Cardone, raamatu “Muu ise või müüakse sulle” autor

Kas soovid saada suurepäraseks?

Kui oled otseselt müügiinimese rollis, siis selleks, et saavutada suurepäraseid tulemusi, on vaja vaid ühte eeldust – TAHET PÜHENDUDA. Raamatutarkused ei toimi, kui neid süsteemselt ja järjepidevalt ei rakendata. Müügitööle on vaja läheneda kirglikult – soovida sellest teada saada iga aspekti ja vaatenurka, kasutada iga võimalust, et rääkida oma toodete ja teenuste headusest, et müüke kasvatada. Elu, millest unistad, sõltub 200% sellest, kas oled praegusest hetkes, mil seda loed, täiel määral mängus sees. Sa teadvustad endale, et Sinu edu garantii oled Sa ise ja Su tahe oma ettevõtte kasvule pühenduda. Kui täna läheb hästi ja Sa aktiivset müüki ei tee, võib homne päev tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas olla … teistsugune. Kas oled valmis saama tippmüügiinimeseks?

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.