Tee ebaloogilisi tegevusi

Kui palju soovid sel aastal areneda? Kui palju soovid sissetulekuid suurendada? Enamus inimesi rahuldub sellega, kui kasv on 2-10%. Kas see on aga see, mida Sina tahad? Kui arvestad sellega, et näiteks 10% sissetulekute kasvu sööb inflatsioon ja elukalliduse tõus aastaga sujuvalt ära? Tegelikult on see, mida soovid hoopis hüppeline kasv.
Sa soovid 10x suurendada sissetulekut, võib olla isegi 100 x, sama on sportlike tulemustega. Hüppelist kasvu pole võimalik saavutada tehes loogilisi tegevusi. Oled nõus?

Loogilisi tegevusi tegema dikteerib meid teadvus. Kõik, mis on tuttav ja harjumuspärane, on justkui kindel valik. Oleme seda endale sisendanud, kuna meile on seda sisendatud. Selleks, et tulemustes saaks aset leida hüppeline kasv on vaja teha ebaloogilisi tegevusi. Ebaloogiliste tegevuste tegemine on oma olemuselt väga hea, vaja on n-ö trikitada ära meie paradigma, mis

1) kontrollib kõiki meie tegevusi, sh mõtlemist ja loogikat
2) meie loogika kontrollib meie harjumuspärast käitumist (teeme rutiinseid tegevusi)
3) meie tavapärane käitumine genereerib – meie tavapäraseid tulemusi (kuigi soovime paremaid ja teame, et suudame, aga kahtleme – endas. Ka see on meile harjumuspärane.

5 sammu hüppelise kasvuni

Iga kasvu eelduseks on mõistmine, et paradigma kontrollib meie käitumist. Käitumine loob tulemused. Ja iga tulemus, mis Sa elus saad, on kas positiivne või negatiivne.

Selleks, et saada tulemusi, mida soovid ehk hüppelist kasvu, tee läbi järgmised 5 sammu:
1) vaata tulemusi, mida erinevates eluvaldkondades saavutad ja vali enda jaoks üks, see kõige tähtsam
2) kirjelda seda tulemust, olukorda võimalikult detailselt, millega Sa pole rahul. Lisa, mida tunned, miks Sa nii tunned, millega Sa pole rahul?
3) Nüüd pane kirja see, millist tulemust sooviksid, kirjelda rõõmsat tunnet, mis selle tulemuse saavutamine Sinus tekitaks. Alusta kirjeldust sõnadega “Olen tänulik ja rõõmus nüüd, kui …” ja lisa olevikuvormis see, mida soovid saavutada
4) Põleta see, mis Sa kirja panid, millega Sa rahul pole.
5) Ja tee ebaloogiline tegevus – kirjuta seda tulemust, mida tõesti ihaled, mille panid kirja kolmandas punktis, igal õhtul ja hommikul 100 korda. Tundub jabur? Et mida. Tee seda kaks nädalat. Pideva kordamise mõte on ümber programmeerida alateadvust. Kui esimestel kordadel kirjutades tundub see rumal, siis mida päev edasi, seda toredam see mõte tundub ja ka realistlikum. Sa tead, et kehakaalu langetamisest ei piisa 2 korras trennisaalis, sama on oma harjumuspärase mõtlemise ümber programmeerimisega.

Oled Sa valmis tegema oma tulemustes hüppelise kasvu? Oled Sa valmis tegema ebaloogilisi tegevusi? On Sinu soov tõesti see, mida siiralt ihaled?

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.