Ideaalne kaaslane

Suvi on pööraste seikluste, ohtrate ürituste, flirtimiste ja armumiste aeg. Soov leida oma ellu keegi, kes paneb südame kiiremini põksuma, kes mõistab Sind poolelt sõnalt ja jagab sarnaseid väärtusi, polegi aga nii lihtne…. Miks?

Esiteks lastakse end mõjutada minevikukogemustest. Iga ebaõnnestunud suhe kärbib enesekindlust ning kergitab südame ümber olevaid müüre, muudab keeruliseks kellegi usaldamise. Suhtega on aga nagu iga teisegi eesmärgiga Sinu elus. Sa saad õppida ainult midagi tehes. Magavale kassile hiir suhu ei jookse. Kui eelistad intnernetiportaale, paned oma tutvustuse aktraktiivses võtmes meelepärasesse portaali. Kui eelistad suhtlust, liigud ringi, teed mõne kohvi või joogi kohvikus, hoiad meeled avatuna ning oled julge suhtleja. Pole vaja mõelda, et ta nagunii ei ole minust huvitatud. Ei peagi olema. Ta ju ei tunne Sind. Ole lihtsalt inimesena siiras ja tore, väike kompliment ja kui jutt jooksma hakkab, siis nii peabki minema. Kuid – Sa pead teadma, mida oma ellu TAHAD! Muidu korduvad vanad mustrid.
Ehk siis kas Sa tead, kes on see isik, kellest UNISTAD ja miks?

Minu mentori Bob Proctori käest küsitakse lisaks rahateemadele nõu ka suhete osas. Ja tema nõuanne on alati ühene: loo endale nimekiri nendest omadustest, nii füüsilistest kui isikuomadestest, mis kindlasti peaks olema inimesel, kes on Sinu jaoks ideaalne. Ära omista neid tunnuseid kellelegi, keda juba ehk tunned-tead. Tema ei pruugi olla Sinu jaoks õige.

Laialivalguvate mõistete asemel kirjeldada teda nii täpselt kui suudad. Lisaks välistele ja isikuomadustele ka kohta, kus ta peaks-võiks elama, milline võiks olla teie lemmikfilm või jututeema jne. Tee see joonisena paberile. Keskele IDEAALNE PARTNER ja seejärel joonekesed omadustega. Kui joonis valmis, pane see kodus nähtavale kohale ja lase kujutlusvõimel rändama hakata. Kujutle endale ette, mida teeksite hommikul, päeval või õhtul. Milise tunde see Sinus tekitaks?

Soove kirja pannes, ära muretse sellepärast, et oled liiga nõudlik. Sellist asja pole olemas. Tunne hästi end kirja pannes oma unistusi. Täpselt sama loogika kui misiganes eesmärgi täitmiseks. Flirdi mõttega temast ja tunne end mõnusasti. Tunne on oluline, sest loob positiivse energia, mis tõmbab Sinu poole seda isikut, kes täpselt Sind just otsibki.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.