Intuitsioon – mis see on?

Intuitiivne meel on püha kingitus ja ratsionaalne meel on ustav sulane. Oleme loonud ühiskonna, mis austab teenijat ja on unustanud kingituse.

ALBERT EINSTEIN

Kuigi võiks eeldada, et Einstein teadlasena kalduks ratsionalismi ülistama, oli tema seisukoht hoopis vastupidine. Ta oli veendunud, et intuitsioon on intelligentsuse vorm, mis ületab ratsionaalse mõistuse ja avab ukse universumi lõpututele võimalustele. Intuitsiooni defineeritakse erinevalt. Minu jaoks on see millegi mõistmine instinktiivselt, ilma ratsionaalse põhjenduseta.  Meil kõigil on intuitiivsed võimed, mida saame arendada ja kasutada oma eesmärkide seadmiseks ja oma saatuse elluviimiseks. 

Kas naistel on parem intuitsioon?

Paljude arvates see nii on, kuigi tegelikult tõendeid selle kohta pole. Olenemata soost on inimestele antud kõrgemad intellektuaalsed võimed, millest üks on intuitsioon. Kui õppida oma intuitsiooni usaldama, on võimalik jõuda oma seatud eesmärkideni kiiremini. 

Näiteks edukatel müügimeestel, juristidel, detektiividel on kõrgelt arenenud intuitsioon. Nad mitte ainult ei kuule, mida räägitakse, vaid nö loevad ka ridade vahelt: tõlgendavad kehakeelt, tajuvad teise inimese meelestatust. 

Intuitsioon ei ole kuues meel

Intuitsiooni kutsutakse vahel kuuendaks meeleks. Tegelikult see nii ei ole, See on Sulle antud vaimne võime, mis võimaldab Sul tunnetada vibratsioone ja saada ühendust universumi energiaga.  Hea näide selle kohta on lähedase meeleolude tajumine. Kehakeel on üks, sõnad väidavad, et kõik on korras, aga Sa tead, et midagi on valesti, Sa justkui mõistad tema sisekõnet. Bob Proctor luges inimesi ülimalt hästi. Ilma, et keegi oleks pidanud end tutvustama, teadis ta, mis on kellegi mure või taust.

Kas see on intuitsioon või ego?

Lihtsaim viis eristamiseks, kas tegu on intuitsiooni või egoga, on teadvustada, mida see mõte Sinus tekitab. Kui lähed mõttest pingesse ja oled ebameeldivalt ärevil ning ebakindel, tuleneb see arvatavasti egost. Kui aga mõte tekitab rõõmsa elevuse ja kerge tunde, on see kantud armastusest ja teie tõelisest olemusest ehk tegemist on intuitsiooniga. Intuitsiooni saab arendada. 

Kuidas arendada intuitsiooni?

1. Hakka pöörama tähelepanu oma tunnetele ja mõtetele, mis mingis olukorras tekivad. Kui hakkad seda tegema, märkad üllatusega kui tihti intuitsioon proovib Sulle sõnumit edastada.
2. Võta 10 minutit aega ja istu vaikselt ja segajateta. Ürita oma mõtted ja meeled vaigistada. Aja lõppedes selekteeri korduvalt pähe tikkunud mõtted. Kas need on mingil moel olulised Sinu jaoks. Aitavad nad Sul mõnda probleemset olukorda lahendada?
3. Jõua selgusele, kas oled endaga aus. Omada eesmärki, kirjutada see ka paberile ja pista taskusse, kanda seda kõikjal endaga kaasas, on vajalik. Võta seda nii tihti kui vaja taksust ja vaata seda – kas ma TÕESTI IHALEN ja olen elevil sellest eesmärgist, mille olen endale seadnud. Sinu intuitsioon tunneb ära, kas oled enda vastu aus. Kui Sa ei tunne elevust ja süda ei jäta eesmärgile vaadates lööki vahele, siis … on vaja leida endale uus eesmärk. Kuidas – VAATA SIIA
4. Mängi ära arvamise mängu, et intuitsiooni arendada. Tee endale kaardikesed, millel  tekst JAH – EI – VÕIB-OLLA. Sega neid laual ja proovi ära tunnetada, mis tekst on millisel. Pane silmad kinni ja hoia kätt tekstiga laua suunas oleval kaardil. Tunneta erinevaid energiaid.  Võid ka küsida mõne lihtsa küsimuse ja testida, kas tunnetad harjutades ära õige vastusega kaardi.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.