Kas võimalused on monopoliseeritud?

Sageli kiputakse arvama, et rikkus, omal alal parimaks saamine või juhtiv töökoht on privileeg, milleni küündivad vähesed. Tegelikult on igaühel võimalus tipp jõuda või edu saavutada, misiganes see valdkond ka on, kui see on tema suurim soov. Võimalused ei ole monopoliseeritud. Mõnes valdkonnas võib tippu jõudmine lihtsalt olla keerulisem ja inimesest lähtuvalt võib oma alal tippu jõudmine võtta enam aeg. Lihtsalt sellepärast, et nö stardipositsioon on erinev. Fakt on aga see, et IGAÜKS, kel on visioon, tahe ja järjepidevus pühenduda selle eesmärgi elluviimiseks, seda ka suudab. 

Kuidas ma võin seda kindlalt väita?

Kogu universumi küllus on kõigile kättesaadav, see pole monopoliseeritud, ühe vormitu aine – mõtteenergia – kaudu. Me elame mõtete maailmas. Kõik asjad on maailmas loodud, sh rikkus, kunstiväärtused, kaks korda: kõigepealt kellegi mõtetes, mis on siis realiseerunud füüsilises maailmas. Mõtete järgi, mida otsustame mõelda, määratleme selle, mida soovime enda ja teiste ellu toome ja loome.

Kõik head ideed on juba ära tehtud?

Võib-olla tõesti on mingi asi kellegi poolt ära tehtud, kuid kui selle valdkonna teenuste järgi on nõudlust, on kindlasti ka Sinu jaoks olemas klientuur. Mida täpsemalt tead, kellele ja mida Sa pakkuda soovid, seda ladusamalt iga uue ettevõtte käivitamine saab olema. Märka, et Sa ise piirad oma võimalusi kasvada, kui Sa endasse ei usu. Kui Sa oled üks neist, kellele lapsepõlves ja ka praegu tihti öeldakse ideed esitades, et SEE POLE VÕIMALIK, siis roogi Sina see väljend oma sõnavarast välja ja vaheta ka keskkonda. Ilmselgelt pole ettevõte, kus ülemused armastavad öelda SEE POLE VÕIMALIK jätkusuutlikult edukas ettevõtte.

Ma saan ja suudan ning ma usun, et ka mu meeskond suudab, on IQst alati palju tähtsam. Ei pea ilmtingimata olema kõige nutikam ja andekam, et võita, kuid Sul peab olema TAHEseda saavutada. See peab olema suurem, kui hirm turvaliselt mängida.

Otsusta ja hakka kohe täna muutusega pihta!

Kui soovid tunda rahuolu igas päevast, siis – see on Sinu kätes. Tee otsuseid, mis aitavad Sind sellele lähemale juba täna. Luba endale, et teed otsuse muuta seda, mis Sind elus edasi ei vii, JUBA TÄNA! Otsusta nende teadmiste ja oskustega, mis Sul on. Usu endasse ja hakka liikuma.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.