Korrasta oma mõtted

Mõtted korda_Karmo Kivi Coaching
Blogi

Korrasta oma mõtted

Kui Sinu tulemused Sind ei rahulda või tunned rahutust, võta aeg maha – korrasta oma mõtted! Alusta selles, et teadvustad oma praeguseid harjumuslikke mõttemustreid, et teaksid, millises kohas oma elus oled. Ilma hetkeolukorra kaardistuseta, on keeruline midagi muuta.

Kuidas seda teha? Pööra tähelepanu! Pööra tähelepanu sellele, millel on enamus Sinu tähelepanust päeva jooksul.
Kas mõtled häid mõtteid, mis panevad Sind end hästi tundma või vastupidi? Endaga pahuksis olemist kipud Sa aga väljendama lähedaste või, kes iganes esimesena ette juhtuja peal?

Mida pahuram oled, seda kesisemad on aga positiivsed tulemused. Kõlab loogiliselt! Fookuse hoidmisega negatiivsel – ma ei oska, pole võimalik, ma ei saa seda endale lubada, ma pole piisavalt võimekas, minu naine ei armasta mind, minu meeskonnaliikmed on laisad ja lohakad jne – ei saavuta Sa mitte kuidagi soovitud tulemusi. Niisamuti kui harjumus mingi päästiku peale “vana plaat peale panna”. Kindlasti on Sul mõni asi võ inimene, mis vallandab negatiivse mõtlemise või ütlemise ahela. Pane need asjad kirja, et negatiivsete mõtete lõksu mitte langeda.

Esimene samm oma mõtete korrastamiseks ja mõistuse taltsutamiseks on MÄRGATA oma korduvaid mõttemustreid. Anna mõttele nimi – pole vaja öelda, et ma ei saa sellega hakkama, vaid mul on tobe mõte, et ma ei saa. Tegelikult saan küll! Korrasta oma mõtted mõne toreda praktilise tehnikaga, näiteks proovi KUMMIPAELATRIKKI. Pane randme ümber kummipael. Iga kord, kui kummipaela vaatad, teadvusta endale hetke ja seda, mida mõtled. Kui hekseldad parasjagu negatiivset mõtet, anna endale sellega nipsu. Füüsiline aisting katkestab negatiivse mõtlemise ahela.
Tee proovi, alusta oma mõtete korrastamist ja anna HAARA KONTROLL grupis teada, kuidas esimene päev tehnikat katsetades möödus.

Kas olid tulemustest üllatunud? Soovid mõtteviisi muuta? Ühine 14.-18.02 HAARA KONTROLL GRUPIS 5-päevase koolitusega MÕTTEIVIISI MUUTUS

Jaga enda mõtteid

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.