Kuidas saavutada erakordseid tulemusi?

Kuidas saavutada erakordseid tulemusi? Minu praegused tulemused on ka ok-d, aga tahaksin enamat. Ei tea, kas ma olen aga selleks võimeline? Mul pole vist selleks piisavalt teadmisi ja oskusi või mis Sa arvad? Kust ma leiaksin lisafinantse, et oma unistusi realiseerida?

Need on küsimused, mida sageli kuulen. Ja minu vastus on – ABSOLUUTSELT IGAÜHEL on võimalik oma eesmärgid ellu viia ja leida ka vajalikud vahendid. Vahendid ei teki aga enne, kui Sa pole teinud otsust. Otsust, kus suunas soovid liikuda ja millega tegelda. Kõigis suundades ja 10 erineva asjaga edukalt tegelda on väga keeruline. See on nagu paneksid autosse 10 lõpp-sihtpunkti. Pole võimalik. Sa saad nende sihtmärkideni jõuda, aga mitte üheaegselt. Eesmärkide saavutamiseks pole muid eeldusi kui on vaja – OTSUST ja JÄRJEKINDLUST. Läbi aastasadade on erineva taustaga inimesed saavutanud erakordseid tulemusi. Nad lihtsalt tegid otsuse oma eesmärk realiseerida ja asusid selle nimel tööle. Sihikindlalt.

Hea elu ja edukus on iga inimese jaoks erineva tähendusega mõisted ning seda iseloomustavad erinevad parameetrid. Selleks et kusagile jõuda on aga KINDLASTI vaja ÜHTE – EESMÄRKE! Unistused, millel puudub ajaline tähtaeg, jäävad tihti vaid soovideks. Eesmärgid on need, mis suunavad inimest arengule ja kasvule. Eesmärkide seadmine ja saavutamine on loov protsess. Inimene on loov isiksus. Sõna “looma” tähendab energiaga manipuleerimist: Sul on mõte, mille vormistad füüsilises maailmas.

Eesmärgi seadmisel on vaja läbida 3 sammu. Kui hüppad mõnest üle, siis ei juhtu reeglina midagi.

SAMM 1: Ole oma eesmärkide seadmisel täpne
Iga väärt eesmärgi seadmiseks on vaja teada kahte asja: kuhu Sa soovid jõuda ja kus oled Sa praegu. Tuleb olla enda vastu julmalt aus. Kui suudad jääda enda vastu ausaks, suudad lahendada iga oma teele veereva takistuse.

SAMM 2: Ole valmis maksma hinda
Meil kõigil on ööpäevas 24h. Kuidas oma aega tõhusalt kasutada, et jõuaksid oma eesmärgid realiseerida? Kui oled harjunud veetma tunde surfates või mängides netis või vaadates televiisorit, ei jagu Sul loomulikult oma eesmärkide saavutamiseks aega. Sinu aeg on aga SInu kõige suurem väärtus. Tark oleks seda kasutada enda arenguks ja parema elu loomiseks. Tippsportlaseks või -juhiks ei saada investeerimata aega ja vahendeid oma tulemuste parandamiseks, olgu selleks siis lõputud treeningtunnid või siis koostöö inspireerivate coachide ja juhendajatega.

Kas Sina oled valmis investeerima nii aega kui vahendeid iseendasse.
Kas Sa usud endasse või usud Sa sellesse, et kõik teised on paremad kui Sina?
Kas Sa usud endasse piisavalt, et mitte lasta end kõigutada sellest, mis teised ümberringi räägivad või arvavad?

SAMM 3: Pühendu!
Kui Sa oled kaardistanud oma praeguse olukorra, seadnud eesmärgid, kuhu soovid jõuda ning valmis ka investeerima nii aega ja vahendeid selle saavutamiseks, siis kaardista ka see, milliseid muutusi on Sul vaja teha oma tegevustesse.

Looduses kehtib reegel – kasva või kahane. Iga elus vorm on pidevas muutumises ühest olekust teise. Paigalseisu ei ole. Nii on ka Sinuga. Kas Sa kasvatad või kahandad oma elujärge. Valik on Sinu.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.