Kuldsed tarkuseterad Bobilt


Aasta on möödunud sellest, kui taevastele radadele lahkus minu mentor ja suurim õpetaja Bob Proctor.

Bob oli üks maailma juhtivaid motivatsioonikõnelejaid ja enesearengu gurusid. Ta inspireeris oma eluajal miljoneid inimesi kriitiliselt kaevuma oma mõttemaailma sügavustesse ja oma mõtlemist muutma, kui see ei viinud inimest lähemale oma eesmärkidele. Tema kuldsed sõnad jäävad kestma aastasadadeks.

Millised tema öeldud tsitaatidest mind enim kõnetasid?

Esiteks: ” Kui Sa suudad seda näha oma vaimusilmas, suudad seda saavutada reaalses elus.” Kui suudame oma mõtteviisi muuta, hoida fookuse sellel, mis on oluline, suurendada positiivset, oleme samm lähemale oma unistuse elluviimisele. Inimese kujutlusvõime on piiramatult suurem kui mis tahes välised jõud.

Teine tsitaat, mida esile tuua on: “Kõik on võimalik, kui Sa endasse usud. Sa pead olema oma iseenda suurim fänn.” Ainult siis, kui me endasse usume, suudame jõuda soovitud eesmärkideni. Selleks on vaja tahet, et olla üle ajutistest tagasilöökidest ning astuda sirge seljaga läbi õppetundide edasi. Edasi oma eesmärkide suunas.

Kolmas ütlemine, mis muutis minu elu oli: “Edu saladus seisneb selles, kui avastad enda jaoks, mida armastad teha, ja teed seda progresseeruvalt iga päev.” Tehes midagi, mis meile tõeliselt meeldib ei tundu see meile enam tööna. Teeme seda, mis meid ennast inspireerib ja oleme rohkem motiveeritud ning tunneme sellest rohkem rõõmu. Pole vaja oodata nädalavahetusi ega puhkusi, sest töö ei tekita stressi, millest välja puhata.

Kõige suuremat mõju aga avaldas tema sõnum: “Sinu minevik ei määra Sinu tulevikku, kui Sa seda ei soovi. Sa saad alati alustada uuesti ja saavutada seda, mida tahad. Iga päev on uus algus.” Minevikus toimunud sündmused ei tohiks kedagi takistada oma unistuste poole püüdlemist. Igaüks saab oma elu muuta ja tulevikku kujundada. Õige mõtteviis, kirg ja püüdlused on iga inimese edu võtmeks.

Soovin, et Sinagi leiaksid selle, mille tegemise suhes tunned kirge. Sa tunneksid, et just see on see ala või valdkond, mis Sind köidab ja Sa soovid selles saada igapäevaselt paremaks. Kasvatades oma kompetentse ja teadlikkust kasvab ka Sinu rahuolu ja õnnetunne oma eluga niisamuti kui -Sinu sissetulekud.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.