Külluse sagedus

Kuidas arendada endas külluslikku elu loovat mõtteviisi? Kui kaua võtab harjumusliku mõtlemise muutmine aega? – Küsimused, mida mulle tihti esitatakse. Lihtne vastus on, kõik taandub enda motivatsioonile. Kindel on see, et ei piisa vaid sellest, kui päevas paar korda mõelda häid mõtteid. Vaja on teadlikult muuta oma harjumuspärast mõtteviisi iseendast ja maailmast, et jõuda külluse sagedusele. Kuidas seda teha?

Selleks, et jõuda külluse sagedusele, on vaja tõsta enda teadlikkust. Vaja on iseennast aktsepteerida sellisena nagu Sa oled. Aktsepteerimine tähendab ka seda, et võtad inimesi ja olukordi sellistena nagu nad on. Hoidud kritiseerimast mõlemat, nii teisi kui iseennast. Muuda seda, mida muuta saab.

Muuda:
* suhtumist (lõpetad virisemise. ja hädaldamise)
* vaatenurki (vaidled harvem, otsid ja märkad head)
* mina-pilti ehk harjumusi, harjumuslikku mõtlemist (Sinu vibratsioon tõuseb, oled tasakaalukam)
* tervislikku seisundit läbi toitumise ja füüsilise aktiivsuse
* oskuste hulka ja sissetulekute suurust (olles millestki huvitatud, omandad enesekindlalt uusi oskusi ja tead, et sissetulekute kasvatamine on vaid Sinu mitte kellegi teises kätes)

Muutused ei tule üleöö. See eeldab sihikindlat ja teadlikku iseendaga tegelemist. Keegi meist ei saa meistriks harjutamata. Sa oled väärt elama külluslikku elu!

Igaüks suudab seda, kui vabastab end külluse vastuvõtmist takistavatest tõketest, lõpetab eneses kahtlemise (pidev kõikumine suhtumise vahel, et MA OLEN VÕITJA, kuid esimese takistuse juures on kiire endale kinnitama – MA EI OSKA SEDA ÜLDSE viies end madalasse vibratsiooni) ja julgeb välja astuda mugavustsoonist.

Soovides postiiivseid muutusi, ka ootab neid, mitte ei ole suhtumisega LOODAN, et VÕIDAN, aga tegelikult ise seda ei usu. Mis oma olemuselt on tegelikult piirav uskumus “Ma ei vääri seda”. See on arvatavasti alguse saanud lapsepõlves vanema öeldust, mida Sa ise oled võimendanud. Usu endasse!

Sa väärid võite ja külluslikku elu! Loo negatiivsusest vaba keskkond, arenda end, ole hooliv, märka head, sea eesmärke ja vii neid ka sihikindlalt ellu. Ole iseenda sõber!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.