Lase minna kõigel, mis Sind enam ei teeni

Enamus inimesi armastab turvalist rutiini ja neil on keeruline loobuda….
Olgu selleks siis töökoht, kus on normaalne või ehk veelgi parem kui Eesti keskmine töötasu, kuid me enam ei arene sellel töökohal või kui satume vaimustusse mõnest ideest ja tahaksime seda realiseerida, kuid jääme siiski oma mugavustsooni loobudes oma unistustest…

Igas inimeses on soov enama järgi, midagi paremat ja suuremat. On vaid vaja teada, mis see on.

Kui loobuksid neist tegevustest ja olukordadest, mis Sind enam edasi ei vii, annaksid endale võimaluse arenguks ja kasvuks. See on nagu riidekapist esemete uuskasutusse andmine. Hakkab kergem, pole vaja kõiki neid riideid ja kui soetada uus, siis kvaliteetsem.

Meie ümber on iga päev kümneid võimalusi. Kui tead, mda soovid on lihtsamt teha õigeid valikuid. Küsi endalt iga kord, kui võimalus tekib või mõni vana olukord vajab klaarimist, kas see võimalus aitab mul areneda? Kui vastus on “ei”, siis lase sel võimalusel minna. Õpi ütlema “ei” ja ka inimestest ja situatsioonidest eemale astuma. Sama loogika toimub ka meie mõtete ja emotsioonidega. Kui üles soovib kerkida emotsioon või mõte, mis ei aita arengule kaasa, tuleb öelda – STOP! – ja asendada see mõttega, mis arengut toetaks. Igale inimesele on antud kõrgemad võimed, millest üks on arutlusvõime, mis annab võimaluse omaks võtta või eemale lükata iga mõtte, mis meie kasvu ei toeta.

Mida Sa valid mõleda, on alati Sinu VALIK. Mitte kellegi teise!

Astu oma mugavustsoonist välja ja hakka elama SEESTPOOLT VÄLJASPOOLE, mitte aga vastupidi: lastes end pidevalt mõjutada igast asjaolust või ütlemisest, mis välises maailmas aset leiab. Niipea, kui mõistad, kes Sa oled ja mida tegelikult sooviksid ja teed OTSUSE selles suunas liikuma hakata, jõuavad Sinuni ka uued võimalused. Ja neid saab olema rikkalikult!

Kui Sa oled teadlik, et peaksid tegema muutuse, kuid hoiad vanast jäigalt kinni, saad suure tõenäosusega kogeda üha uuesti ja uuesti rahulolematust, sarnaseid pärssivaid olukordi ja Su teele veereb väljakutseid, millega rinda pista.

“Sina oled ainus probleem ja ka ainus lahendus situatsioonile”.

Ray Stanford

Võta vastutus oma tulemuste eest, korrigeeri mõtlemist, avarda oma teadmisi valdkondades, mis Sind huvitavad, leia juhendaja, keda Sa usaldad ning asu samm korraga oma eesmärke realiseerima. Nende teadmistega, mis Sul on, kogudes tee peal täiendavaid tarkusi. Lase minna inimestel, asjadel ja situatsioonidel, mis Sind enam ei teeni – pole vahet kui ebamugav see võib ka sel hetkel tundada. Tea, et kõik, mida südamest soovid, realiseerub varem või hiljem, kuid on vaja liikuda tegevusse. Sinusoovid realiseeruvad siis, kui oled nendega mitte ainult sõnades, vaid kogu oma olemusega harmoonias. Sa usaldad ennast ja elu!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.