Lõpeta vabanduste otsimine!

Milline on Sinu enamlevinud vabandus, millegi ebamugava tegemise edasi lükkamisel, millega oled samm-sammult tekitanud endas edasilükkamise harjumuse? Kas jätad asja tegemata tuues vabadnuseks – see tundub raske?
Või on Sinu vabanduseks, et Sa pole piisavalt tark, Sa oled arvatavasti liiga vana või väidad, et Sul pole selle jaoks energiat ega aega, raha ja üleüldse on see liiga riskantne tegevus? Kõik see tähendab seda, et Sa eelistad vältida pingutust. Vanus on kinni mõtlemises, sest hing jääb alati nooreks. Rääkides energiast, siis Sina oledki energia! Kui väidad, et Sul seda pole, siis oled valinud mõelda end kurnavaid mõtteid. Millised mõtted täidavad enamuse Sinu ärkveloleku ajast?

Või väidad Sa, et Sul pole geneetilist soodumust või õiget perekondlikku tausta, mis on Sinu hädade põhjuseks tänases päevas? Geneetilise progammeerituse kasutamine vabandustena, et mitte tegutseda nende omaduste muutmise nimel, mis teile ei meeldi, on tänapäeva kultuuris filosoofiadoktori ja rakubioloog dr. Bruce Liptoni sõnul laialt levinud. Tegelikult on teadlaste poolt tõestatud, et mõtteviisi muutumise ja enda harjumuspäraseid ehk programmeeritud uskumusi muutes, on võimalik muuta ka oma geneetilist pärandit ja raku DNA-d.

Või tood Sa põhjuseks reegleid, et reeglid ei luba midagi teha? Oled kindlasti kogenud teenindussektoris seda suhtumist. Selle asemel, et otsida lahendusi ja olla inimlik, näidatakse näpuga siltidele ja raiutakse klapid peas kartuses ja hirmus – REEGLID on sellised!

Kust on Sinu vabanduste otsimine pärit? Lõpeta vabanduste otsimine, sest Sa ise lood endale takistusi. Takistusi, mis on muutunud lõpututeks vabandusteks vältimaks arengut, võtmaks riske, proovimaks uusi lähenemisi, kui vanad enam ei toimi! Märka, kui palju leiad Sina oma päevas olukordi, kus leiad vabandusi? Teadvusta neid hetki ja soovides muutust, ütle endale – MUL POLE ENAM VAJA LEIDA VABANDUSI.

Tea, et igas inimeses on ainulaadne eneseteostamise võime. Igaühel on oma kahtlused ja hrimud, mis takistavad sageli teostamast oma unistusi. Soovides muutust, on vaja lõpetada vabanduste otsimine!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.