Mida Sa tegelikult tahad?

Mis on see, mida Sa tegelikult tahd? Kohe väga-väga? Oled Sa selle enda jaoks välja nuputanud? See on oluline! Tead miks? Enne, kui Sa kellekski saad või midagi teed, on vaja OTSUSTADA, mis on see, mida Sa PÄRISELT tahad.

See ei tähenda seda, et Sa seda välja mõeldes istud mitte midagi tehes. Sa jõuad äratundmiseni teel olles, tehes ühe sammu korraga.

Kõik suured saavutused on alguse saanud mõttest. Absoluutselt mõttetu on keskenduda sellele, kus Sa praegu oled. See, kus Sa hetkel oled ei määra Sinu tulevikku, välja arvatud siis, kui Sa sellel juhtuda lased. Kasuta ühte oma kõrgemast võimest, kujutlusvõimet, et luua enda mõtetes võimalikult selge kujutluspilt hoopis, kuhu Sa sooviksid jõuda, kelleks saada. Mõtle välja, MIDA SA SOOVID? Küsi juhendamist, leia juhendaja, kes aitab Sul endas peituvat potentsiaali avada.

Iga mõte, millel hoiad pidevalt oma mõtteid ja fookust, mis on kantud kas hirmust või julgusest, lõpuks realiseerub.

Andrew Carnegie.

Mõtlemine käivitab loomisprotsessi:

  1. Mõeldes lood kujutluspilte.
  2. Need kujutluspildid tekitavad tundeid.
  3. Tunnete ajel teed tegevusi.
  4. Tegevus vallandab reaktsiooni.

Sinu võimetel pole piire

Kui Sa tead, mida soovid, oled proovinud selleni jõuda, kuid see pole õnnestunud, siis ei tähenda see seda, et see pole võimalik. See tähedab, et Sa ei tegutsenud teatud kujul. Wallace D.Wattles on oma raamatus “Rikkaks saamise teadus öelnud: “Sa ei saavuta edu tehes teatud tegevusi, Sa saavutad edu tehes tegevusi teatud kujul”. Mida see tähendab? Sa pead teadma kuidas loodusseadused täätavad ja kuidas Sinu mõtted loovad! Sa pead aru saama, kes Sa oled ja kuidas saad luua oma reaalsust.

Sa oled looja. Sa oled siin, et muuta maailma viisil, mida ainult Sina suudad. Bob Proctori üks lemmikütlusi oli: “Kui suudad hoida mõtet oma kujutlustes, suudad selle ka ellu viia.” Mis on see, mida Sina väga-väga soovid?

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.