Mis on minu eesmärk?

Paljude jaoks pole lihtne välja mõelda, mis on väärt eesmärk, mis on tema kirg, mis kannaks läbi elu ja tooks ka leiva lauale. Kuidas aru saada, et see on minu eesmärk või minu õige tee? Vastus sellele minult on sama, mis Bob Proctori soovitus minule: “ÄRA MÕTLE ÜLE!”. Kui Sa pole kindel, mis see on, mida soovid, siis tee lihtsalt seda, mida praegu teed PARIMAL VÕIMALIKUL viisil. Läbi tegutsemise jõuad samm-sammult lähemale äratundmisele, mis on õige Sinu jaoks. Õpid seadma ka eesmärke ja nendeni jõudma. Julge olla Sina ise!

Kui teed endast parima igas olukorras, kodus, tööl, saad üsna pea selgeks, kas see on Sinu teeots. Kas Sinu initsiatiivi ja pro-aktiivsust asjade parimal viisil tegemisel hinnatakse. Kui mitte, saad teha enda järgmise otsuse. Inimene on osake loodusest, kuid ainult inimesel on võimalus ise muuta keskkonda, kus ta igapäevaselt toimetab. Lihtsalt tee endast parim, tegutse! Kui unustad end unistama ja mõtlema, korrutad endale, et ma EI TEA, MIDA TEHA ja kardad muutust, siis ei saa midagi paremat ka juhtuma hakata. See on kindel!

Muretsemise asemel, kas midagi Sinu jaoks töötaks või mitte, lihtsalt alusta. Näiteks, kui oled unistanud oma ettevõttest, loo see ettevõte. Kasvõi täna! Tänasel pöeval pole Sul vaja isegi algkapitali. Kui oled mõtet oma ettevõttest juba mõnda aega mõttes veeretanud, on Sul arvatavasti olemas ka mingi mõte, mida soovid teha. Kui kahtled, kas Sa oled piiisavalt hea või äkki pole piisavalt kliente, siis – OLED KÜLL PIISAVALT HEA ja ka kliente on täpselt nii palju, kui soovid, kui teed oma tegevust südamega.

Kui teed tegevusi alati lähtuvalt põhimõttest – TEEN ENDAST PARIMA või JULGEN PROOVIDA, siis see on juba SAAVUTUS omaette. Sa julged anda endale VÕIMALUSE ja läbi AVASTUSTE saad teada, mis töötab, mis ei tööta.

Ole tänulik väikeste asjade üle! Kiida end ja ole oma saavutuste üle uhke! Kõigi nende omaduste üle, mida endas hindad. Ka nende üle, mida soovid endas arendada. Sa oled need enda jaoks ju juba selgeks mõelnud. Sageli tänulikkusest rääkides öeldakse, et pane kirja see, mille üle tänulik oled. Sellest üksi ei piisa. TUNNETA tänulikkust!
Naudi päikselist ilma, tegevust, mida teed – OLE KOHAL. Võta hetk, pane kasvõi silmad kinni ja TUNNETA, kui TÄNULIK Sa oled, et oled JUST PRAEGU ja JUST SIIN, tegemas seda, mida armastad. Iseenda jaoks või oma lähedast, meeskonnakaaslast toetades.

Ja liigu tänutundes tegevusse! Sa ju tead seda, et SINU elu ja TULEMUSED, mida saad, sõltuvad AINULT Sinust endast. Tea, mida soovid, julge küsida abi ja juhendamist, kiida ennast oma panuse eest, astu hirmutundest läbi ja katseta, avasta. Nii leiad oma kire, eesmärgi ja kutsumuse.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.