Mõte loob tulemusi

Mõttel on võimas jõud, mida sageli alahinnatakse. See, mida me oma peas mõtleme, peegeldub meie tegevustes, harjumustes ja tulemustes. Meie mõtted võivad meid kas innustada või – hoopis arengut pidurdada.  Kui me usume endasse ja oma võimetesse, siis see usk peegeldub meie tegevustes ja otsustes. Mõttejõud on võimas tööriist, mis võimaldab kujutlusvõime abil visualiseerida oma tulevikku.

Mis on mõte?

Mõte on inimese vaimse tegevuse tulemus, mis hõlmab ideede, mõistete, piltide, emotsioonide või muude kognitiivsete protsesside tekkimist ja kogemist. See on mentaalne protsess, mis võimaldab tajuda, mõista, tõlgendada ja suhelda maailmaga enda ümber.

Mõtted võivad olla teadlikud või alateadlikud ning need võivad kujuneda erinevatest allikatest, sealhulgas meie kogemustest, teadmistest, uskumustest, emotsioonidest ja tajudest. Mõtted on sageli seotud meie eesmärkide, soovide, hirmude, kahtluste ja unistustega. Mõte loob ja paneb asju juhtuma. Või siis mitte.

Kas mindset coaching aitab muuta mõtlemist, et saavutada paremaid tulemusi?

Aastate jooksul on minu mindset coachingus ja koolitustel käinud paljud. Osad käisid ühel koolitusel, olid pooleaastases coachingus ja suutsid selle ajaga oma elu kardinaalselt muuta: kasvas enesekindlus, selginesid sihid, täpsemaks said soovid ja tee, kuidas nendeni jõuda. Enamus on minu igapäevased jälgijad, kellega jagan mõtteid ja suunan TEGUTSEMA. Täna, mitte homme, sest see, mida otsustad ja teed täna, mõjutab Su tulemusi mõne aja pärast. Mõned tegutsevad, teised – ootavad õiget aega, et tegutsema hakata. Nad arvavad, et pole veel valmis muutusteks… Tegelikult on. Muidu nad ei oleks jõudnud minu ja mindset coachingu teemani. Vaja on kasvatada enesekindlust otsuste tegemiseks.

Pane asjad ise juhtuma, ära eelda, tegutse!

Soovid teistsugust elu, kogeda teistsuguseid elamusi, siis asu neid ise looma. Hoia fookust sellel, mida soovid luua ning asu tegutsema: loo täna hea tundega seda homset, mis Sind laialt naeratama ning rahulolu tundma paneb. Ära eelda, et keegi pakub Sulle paremat töökohta, suuremat sissetulekut, mõistvamat abikaasat – see kõik on Sinu enda luua. Ja Sa oled selleks võimeline!
Vabane negatiivsetest mõttemustritest. Muutu teadlikuks oma mõtetest ja tunne ära, millal negatiivsed mõtted või enesekriitika pidurdavad Sinu tegemisi, kasvata enesekindlust. Samm-sammult!

Juulikuine vebinaride sari ENESEKINDLALT TULEVIKKU võib Sulle huvi pakkuda.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.