Mõte on energia

Karmo Kivi Coaching
Blogi

Mõte on energia

Kui oled mind mõnda aega jälginud siis tead, et mindset coachina ehk õige mõtteviisi juhendajana räägin pidevalt sellest, et mõte on energia, nagu kõik muugi meie ümber. Elektrienergia hind muudkui kasvab. Samamoodi kasvab ka ÕIGE MÕTLEMISE TÄHTSUS edukas toimetamises meie tänases kiiresti muutuvas maailmas. Mõte on loov energia. Meie mõtted loovad meie reaalsust ja tulemusi. Millest päeva jooksul kõige enam mõtleme, heast või halvast, kipub realiseeruma.

Julgustan Sind unistama suurelt äris ja võtma vastutust oma tulemuste ja suhete eest nii töökohal kui eraelus. Selleks, et jõuda kusagile, on Sul aga vaja eesmärke. Ilma eesmärgita oled siia-sinna hulpiv ja väliste asjaolude poolt pidevalt mõjutatav eksinud laev avamerel. Arenguhüpe saab toimuda vaid siis, kui sead endale inspireerivad eesmärgid ehk C-tüüpi eesmärgid. Need käivitavad Sind, panevad tegutsema. C-tüüpi eesmärgid on need, mida Sa ihaldad, aga ei tea täpselt kuidas nendeni jõuda. Lihtsalt Sa väga soovid neid saavutada ja see soov annab tegutsemiseks jõudu.

Ütlemine, mida ma igapäevaselt tihti kuulen, on: “Jah, Karmo, aga ma pean olema realist!” Ei pea, me seame ise omale PIIRANGUID. Me anname asjadele hinnanguid vastavalt sellele, millisena me maailma näeme või oleks õigem öelda, millisena meid on õpetatud maailma nägema.

Kui hakkad mõtlema kaugemale sellest, kus oled varem käinud või mida kogenud, mis on tuttav ja mugav, hüppab mõtetesse “AGADE” ja “KUIDAS” virrvarr. Et pole võimalik, ma ei saa sellega hakkama, mul pole piisavalt jne. Me ei suuda uskuda asju, mida me ei ole ise kogenud. Me tahame tõestust, et mõtted päriselt loovad, et mõte on energia. Samas – ei võeta aega, et seda praktiseerida. Harjutamata pole aga võimalik meistriks saada. Tegemata jätmist põhjendatakse väitega – “Ma pean olema realist!”. Kes on realist? Realist on inimene, kes ei SAA ARU EGA USU, ET MÕTTED LOOVAD. Tema tulemused on talle tõestuseks.

Harjutamine teeb meistriks ja mõtted loovad. See töötab! Sa ei õppinud kõndima ega lugema ühe päevaga. Selleks kulus aastaid harjutamist ja praktiseerimist Kas Sina oled valmis pühenduma, et ära õppida, KUIDAS MÕELDA JA TEGUTSEDA teatud kujul, et saavutada oma eesmärke, unistusi?

Kui tahad saavutada oma eesmärke, tuleb muuta oma MÕTLEMIST. Hoida fookust. Sinu elu ja edu sõltub sellest, milliseid VALIKUID SA TEED, sh ka sellest, milliseid mõtteid Sa valid mõelda. Vali mõtteid, mis on kooskõlas Sinu eesmärgiga.

Usun, et minu 04.08.2022 aset leidev päevane koolitus Pärnus “10X kasv müügis” on Sulle lähtekohaks, kus aitan leida Sinu jaoks eesmärgid, mis Sind käivitavad ja koostada tegevuskava, millest alustada.

Selleks, et parandada oma TULEMUSI, realiseerida unistusi, on vaja hakata tegema UUSI TEGEVUSI. Oled nõus?

Jaga enda mõtteid

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.