Mõte on energia

Kui oled mind mõnda aega jälginud siis tead, et mindset coachina ehk õige mõtteviisi juhendajana räägin pidevalt sellest, et mõte on energia, nagu kõik muugi meie ümber. Elektrienergia hind muudkui kasvab. Samamoodi kasvab ka ÕIGE MÕTLEMISE TÄHTSUS edukas toimetamises meie tänases kiiresti muutuvas maailmas. Mõte on loov energia. Meie mõtted loovad meie reaalsust ja tulemusi. Millest päeva jooksul kõige enam mõtleme, heast või halvast, kipub realiseeruma.

Julgustan Sind unistama suurelt äris ja võtma vastutust oma tulemuste ja suhete eest nii töökohal kui eraelus. Selleks, et jõuda kusagile, on Sul aga vaja eesmärke. Ilma eesmärgita oled siia-sinna hulpiv ja väliste asjaolude poolt pidevalt mõjutatav eksinud laev avamerel. Arenguhüpe saab toimuda vaid siis, kui sead endale inspireerivad eesmärgid ehk C-tüüpi eesmärgid. Need käivitavad Sind, panevad tegutsema. C-tüüpi eesmärgid on need, mida Sa ihaldad, aga ei tea täpselt kuidas nendeni jõuda. Lihtsalt Sa väga soovid neid saavutada ja see soov annab tegutsemiseks jõudu.

Ütlemine, mida ma igapäevaselt tihti kuulen, on: “Jah, Karmo, aga ma pean olema realist!” Ei pea, me seame ise omale PIIRANGUID. Me anname asjadele hinnanguid vastavalt sellele, millisena me maailma näeme või oleks õigem öelda, millisena meid on õpetatud maailma nägema.

Kui hakkad mõtlema kaugemale sellest, kus oled varem käinud või mida kogenud, mis on tuttav ja mugav, hüppab mõtetesse “AGADE” ja “KUIDAS” virrvarr. Et pole võimalik, ma ei saa sellega hakkama, mul pole piisavalt jne. Me ei suuda uskuda asju, mida me ei ole ise kogenud. Me tahame tõestust, et mõtted päriselt loovad, et mõte on energia. Samas – ei võeta aega, et seda praktiseerida. Harjutamata pole aga võimalik meistriks saada. Tegemata jätmist põhjendatakse väitega – “Ma pean olema realist!”. Kes on realist? Realist on inimene, kes ei SAA ARU EGA USU, ET MÕTTED LOOVAD. Tema tulemused on talle tõestuseks.

Harjutamine teeb meistriks ja mõtted loovad. See töötab! Sa ei õppinud kõndima ega lugema ühe päevaga. Selleks kulus aastaid harjutamist ja praktiseerimist Kas Sina oled valmis pühenduma, et ära õppida, KUIDAS MÕELDA JA TEGUTSEDA teatud kujul, et saavutada oma eesmärke, unistusi?

Kui tahad saavutada oma eesmärke, tuleb muuta oma MÕTLEMIST. Hoida fookust. Sinu elu ja edu sõltub sellest, milliseid VALIKUID SA TEED, sh ka sellest, milliseid mõtteid Sa valid mõelda. Vali mõtteid, mis on kooskõlas Sinu eesmärgiga.

Selleks, et parandada oma TULEMUSI, realiseerida unistusi, on vaja hakata tegema UUSI TEGEVUSI. Oled nõus?

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.