Õnnelik siin ja praegu

siin ja praegu_karmo kivi coaching
Blogi

Õnnelik siin ja praegu

Ole õnnelik siin ja praegu! Miks ma nii ütlen? Kohtun liiga sageli inimestega, kes pendeldavad äärmuste vahel “mul pole eesmärki, vaatan, kuhu elu mind kannab” või “mul on eesmärgid ja liigun nende poole, hambad risti”. Sa ei saa õnnelik olemisele seada tingimusi. Olen õnnelik, SIIS KUI … saan tugevamaks, saledamaks, mul on mu unistuste kodu jne

Ole õnnelik Siin ja praegu! Õnn on ka tee oma eesmärgini! Mõtle, kui kaugele Sa juba oled jõudnud. Kas Sa kunagi oskasid sellest üldse unistadagi? Ma arvan, et vist mitte… Nii, et kui tunned aeg-ajalt ärevust, et kas Sa üldse jõuad oma unistusteni, siis meenuta, kust Sinu teekond algas. Iga seeme vajab õide puhkemiseks aega.

Keskendu tänase päeva suurepäraseks tegemisele. Ole tänulik, andestavam ja mõistvam. Nii jõuad Sa oma tulevikuvisioonini kordades kiiremini. Mõlema puhul – nii tänase päeva õnnelikkuse kui tuleviku ambitsioonikate on võlusõnaks OLEVIKUS, st HETKES püsimine. Julge tulevikuvisioon paneb Sind energiliselt igale uuele päevale vastu astuma. Teed seda pingevabalt, kui Sinu visioon on SEE ÕIGE. Pole “hambad risti” tegutsemist. “Edu tuleb raske töö tulemusena”, on üks suurimaid eksitavamaid ütlusi üldse, mis tuleb ühiskonnas levinud müütidest.

Kui Sa oled õnnelik siin ja praegu, TÄNULIK selle üle, mis Sul JUBA ON, ning säilitad oma tulevikuvisiooni, märkad äkki, kuidas “asjad hakkavad juhtuma”: õiged võimalused, inimesed, ideed tulevad mängleva kergusega Sinu ellu.

Õnnetunne on justkui kütus raketile, mis Sind Sinu visiooni poole kiiremini viib.

Vishen Lakhiani

Inimesel on võimalik oma õnnelikkuse taset IGA PÄEV tõsta, olenemata sellest, mis ümberringi toimub. Soovid kiiremini edasi liikuda ja toetavat keskkonda sarnaselt mõtlevaid inimesi, kes Sind igapäevaselt toetaksid, julgustan Sind liituma Karmo Kivi Coaching – Haara kontroll grupiga. Kui aga Sinus on ära käinud krõps – vaja on muutust, siis aastane coachingu programm Sinule kui Su ettevõttele on just Sinule, sest eesmärkideni jõuame üldiselt alati koostöös teistega.

Jaga enda mõtteid

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.