Põhjuse ja tagajärje seadus

Oled Sa kuulnud PÕHJUSE JA TAGAJÄRJE SEADUSEST?

Seadusest, mida on kirjeldatud mitmel erineval viisil nagu näiteks
* Tegu ja reageering on võrdsed ja vastassuunalised
* Energia pöördub alati tagasi oma algallika juurde
* Mida välja annad, seda vastu saad.

MÕTLEV INIMENE, kes mõistab põhjuse ja tagajärje seaduse olemust, suunab kogu oma fookuse sellele, et Universumi saata vaid POSITIIVSEID MÕTTEID ja head energiat. Kui Sa tead, et energia naaseb alati tagasi algallika juurde, kas soovid siis teadlikult ning meelega välja saata halba energiat? Loomulikult mitte! Siiski. Sa teed seda. Seda teeb Sinu paradigma, Sinu uskumused ja harjumused, mis võtavad võimust siis, kui välised asjaolud, situatsioonid, inimesed vallandavad Sinus automaatselt harjumusliku negatiivse mõtte ja energia.

Universum on erapooletu. Ta ei tee vahet heal ega halval. Ta vaid võtab vastu ning reageerib. Universum lihtsalt saadab Sulle samasugust energiat tagasi, mida ise oma mõttele lisatud tundega talle edastad. Seega minu soovitus Sulle, haara kontroll oma mõtete üle.

Kui muretsed, kahtled, süüdistad, kritiseerid, tunned end ohvrina või “toidad” mõnd end piiravat mõttemustrit (ma pole piisavalt tark, osav, ilus jne), MUUDA SEDA mõtet ja ärevustunne kaob. Minu mentor Bob Proctor tavatses öelda, asjad lihtsalt ON, Sina ise annad juhtuvale hinnangu. See pole kerge, see võtab aega, et MUUTA oma mõtlemist, aga kui tegeled sellega süsteemselt (nagu tehnliste või füüsiliste oskuste treenimisega), läheb see ajas üha kergemaks.

Selleks, et olla univeresaalsete loodusseadustega harmoonias ja sisemises tasakaalus, teiste seas põhjuse ja tagajärje seadusega, ALATI

• Mõtle end toetavaid, mitte kritiseerivaid mõtteid
• Tegele oma mõtlemise ja enesearenguga iga päev
• Väljenda oma tänulikkust iga päev
• Kasuta positiivseid enesesisendusi
• Kasuta oma kujutlusvõimet selleks, et luua seda, MIDA SINA SOOVID!

Rakenda neid põhimõtteid iga päev ja usu mind, et ühel päeval ÜLLATUD Sa siiralt, milleks Sa kõik võimeline oled. OLED ALATI OLNUD!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.