Räägi seda, mida mõtled

Mida ma sellega silmas pean? Kui mõtled ühte ja räägid teist, teed aga kolmandat, siis ei tule ka tulemust, mida Sa soovid saavutada. Selleks, et saaksid saavutada tulemusi, olgu selleks müük, sissetulekud, sport, isiklik elu, on Sul vaja olla iseendaga aus. Näiteks, kui Sa väidad pidevalt, et raha pole kõige tähtsam või pole üldse Sinu jaoks oluine, kuigi tegelikult vajad hädasti lisavahendeid, ei anna Sa endale võimalustki sissetulekute suurenemiseks. Tekib sõnumite segadus. Sama on müügis. Kui müügiiniemesed tegutsevad valdkonnas, mis pole nende kirg või müüvad teenuseid-tooteid, mida nad ise ei fänna, siis miks peaks neid ostma ka teised? Ole enda vastu aus, mida Sa soovid teha. Miks? Olles endaga aus. oled kontaktis oma tõelise väega.

Tegutsedes kooskõlas oma väärtustega, elades ausalt ja südametunnistuse kohaselt, oled püsivalt heas tujus. Elu on kordades lihtsam. Sa pole endaga sisemises konfliktis. Tehes asju rõõmuga, ilmuvad eesmärke toetavad võimalused Sinu teele nagu imeväel.

Ole ka teiste vastu aus. Paljud arvavad, et see pole võimalik. Pole võimalik olla aus ja öelda kogu aeg seda, mida tegelikult mõtled. Tegelikult on küll! Tõe kasutamise kunst peitub kavatsuses ja sõnade valikus. Näiteks klassikaline olukord iga paari elust. Vaja minna üritusele ja abikaasa küsib arvamust rõivastusele: “Kas see kleit teeb mind paksuks?” Isegi kui see nii on, saad väljendada end öeldes: “Mulle meeldib Sinu seljas see punane kleit rohkem.” Sa ei soovi abikaasat panna end kehvasti tundma. Ja seejärel iseennast, et ta selle peale solvus, kuigi Sinu eesmärk oli olla aus.

Miks on nii paljud inimesed siis kahepalgelised ja loovad endale ning ka teistele probleeme? Nad on üles kasvanud levinud müütidega, et alati ei saa seda, mida soovid, et tõde rääkida on ohtlik, parem siis juba kasutada hädavalesid jne. Kõik need müüdid põhinevad aga ei millelgi muul kui HIRMUL. Erinevatel hirmudel. Kriitikahirmul, hirmul millestki ilma jääda jne. Hirm toidab aga ebakindlust ja madala energiaga kehvasid otsuseid. Kui soovid muutust, paremaid tulemusi, veendu, et Sinu mõtted, tunded, sõnad ja tegevused oleksid vastavuses sellega, kes Sa oled, mida Sa soovid. Ole aus ja mitte vaid sel põhjusel, et soovid paremaid tulemusi, vaid, et nii on õige.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.