Räägime rahast

“Räägime rahast! “- Kas kasutad seda väljendit tihti? Töösituatsioonides, sõpradega, kodus? Paljude jaoks on rahast rääkime väga ebamugav. Miks? Kuna enamus meist on kasvanud keskkonnas, kus rahast rääkimist ei peetud heaks tooniks. Räägiti säästu- ja hoiukontodest, juhuks, kui….

Kui inimene ei tunne end rahale mõeldes või rahast rääkides mugavalt, siis suure tõenäosusega napib tal sissetulekuid – elatakse palgapäevast palgapäevan ja temasse on sügavalt juurdunud VAESUSEHIRM.

Mis on hirm?

HIRM ON VAIMNE SEISUND, mis tekib pidevate negatiivsete mõtete kordamise teel. Vaesusehirm on esinemissageduselt kujutlusvõime poolt loodud hirmudest kõige suurem. Sellepärast on ka rahast rääkimine paljude jaoks ebamugav. (Järgnevad KRIITIKAHIRM, HIRM TERVISE PÄRAST, ARMASTUSE KAOTAMISE HIRM ja VANADUSE – ning SURMAHIRM). Kõik hirmud, piiravad mõttemustrid, tekivadteadmatusest. Tõsta oma teadlikkuse taset!

Bob Proctor on öelnud, et ainus asi, mis eristab miljonäri keskmise palgaga inimesest, on mõtteviis. Heal elujärjel olev inimene teeb seda, millesse ta usub – eelkõige iseendasse – ja ei lase end mõjutada sellest, mida massid nende ümber räägivad. Soovides muuta oma finantsseisu, on vaja kuulata neid, kes on juba saavutanud seda, mida Sina soovid saavutada. Vajad ka julgust võimalusest haaramiseks, kui neid Sulle pakutakse. Sageli on nii, et inimesed ei haara võimalustest. Nad on oma mugavustsoonis ja hakkavad võimalusi otsima alles siis, kui nad on selleks sunnitud…

Ei oma tähtsust, millisesse keskkonda sündisid, igaühes peitub potentsiaal luua elu, millest unistad. Ei oma tähtsust mitu raamatut Sa rikkaks saamisest oled lugenud, Sinu elu hakkab muutuma alles siis, kui Sa usud, et Sa suudad seda saavutada. NR 1 samm hirmuvaba elu suunas on aga MÕISTA, et SINA ISE oled oma MÕTETE peremees. Sa suudad luua seda, millest unistad. Nii, et hakka rääkima rahast! Tunne end rahast rääkides mugavalt. Mis on Sinu jaoks vajalik summa, mida vajad oma soovide ja eesmärkide täitmiseks?

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.