Sa ei vaja luba

Edu on kõigile, kes soovivad seda saavutada garanteeritud. Miks saavutavad aga siiski suhtelised vähesed elustandardi, millest unistavad ja ettevõtte, mille üle uhke olla? Mida peaks tegema teisiti, et saavutada soovitud edu ja eesmärke.

1) Lõpetama teiset heakskiidu ootamise. Me justkui vajaksime luba, et saada edukaks. See tuleneb meie lapsepõlves juurdunud harjumustest. Pidevad kõhklused: “Mida minust arvatakse, kui…” kriibivad hinge ja ei justkui ei lase tunda rõõmu. Sul pole vaja kellegi heakskiitu, luba, et olla EDUKAS.

2) Suhtumine “TEE MINUST KEEGI”. Inimene peab ise tõeliselt midagi tahtma ja olema valmis ka pühendunult tööd tegama. Kui tead, mida tõeliselt TAHAD, on seda võimalik saavutada, kui Sa endas ise pidevalt ei kahtleks ega laseks endm morjendada ka teiste kahtlejate ütlustest.

3) Arvamus, et minu edu tähendab kellegi teise läbikukkumist ehk edu ei jätku kõigi jaoks. Selline mõtlemine on Taylori sõnul lausa hädaohtlik. Esitleks see tähendab seda, et pidevalt võrdled end teistega, kuigi peaksid enda jaoks defineerima, mis on edu. Sinu edu kuulub Sulle ja mitte kellelegi teisele. Kuna edukaid inimesi on suhteliselt vähe, eeldatakse, et nad on vähesed väljavalitud ja seda edu kõigile ei jagu. Jagub küll ja enamgi veel!.

4) Arvamus, et minevik määrab meie tuleviku ja seatakse endale tingimusi õnnelikuks olemisele. Suhtumne, kui ma oleks sündinud rikkasse perekonda, siis….. või, kui ma võtan 10 kg alla, siis olen ma ilus ja ütlen talle, et ta meeldib mulle … jne

5) Fookus on pidevalt sellel, mida me ei taha: loodame parimat, aga kardame halvimat. Tea, mida soovid ja tegutse selle nimel.

6) Selleks, et miski hakkaks juthuma, pead seda uskuma! Kui Sa ei usu seda, et oled võimelike korda saatma midagi, millest unistad, siis arvatavasti Sa selleni ei jõuagi. Nii, et unusta kahtlused, liigu tegevusse, õpid teel olles ja saavutad eesmärgid, millest unistad.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.