Suletud ring

Mis on esimene mõte, mis selle sõnaühendiga tekib? Enamus inimeste tõlgendus on – piiratud ligipääs mingile infole või võimalustele. Info = võim kantud suhtumine. Sama juhtub ka inimese tasandil. Väga paljud meist on pannud iseennast suletud ringi ehk selle asemel, et uskuda endasse ja otsida võimalusi, on kapseldunud harjumuste oravarattasse. Mugavustsoonis tehtud jäiga suhtumise, hinnangute andmisega endale ja teistele, arvamusega enda võimekusele ja piiratud võimalustele, on nad lukustanud end oma suletud ringi. Kuidas tuvastada, kas Sina oled üks neist?

Esita endale küsimus: kas sõltumata sellest, mida ma proovin teha, püsivad tulemused muutumatutena? Mul on tunne, et ma teen väga palju, aga ei jõua ikka sinna, kuhu soovin jõuda? Kui kordad samu mustreid ühest olukorrast teise, töökohast töökohta ja suhtest suhtesse, sportlikud tulemused ei muutu, oled teinud ühte ja sama enda harjumuslikus mugavustsoonis liiga kaua, oled suletud ringis. Sa oleksid justkui tsentrifuugis või Ameerika mägedel, kust maha tulek tundub võimatu. Tegelikult ON SEE VÕIMALIK, see nõuab Sinu TEADLIKKU OTSUST. Ma soovin edasi liikuda, pean tegema muudatuse, olema iseenda vastu aus. See pole kindlasti mugav, sest vana paradigma, kuni rakutasandini välja, on selle vastu. ARENGUT, PAREMAID TULEMUSI, SOOJEMAID SUHTEID, KASVU laiemas mõttes aga ei tule, kui Sa seda ei tee.

TEE OTSUS ENDA SULETUD RINGIST VÄLJA ASTUDA. Olgu see siis töiste tulemuste tasandil või suhetes. Tegelikult mõjutavad kõik tasandid üksteist. Muutuste loomiseks on erinevaid meetodeid. Erinevatele inimestele sobivad erinevad. Mindset coaching ehk kasvule suunatud mõtteviisi teadlik treenimine, on üks neist. See on tegelikult kõigi meetodite vundament: fookuse suunamine piiratud mõtetelt piiramatute võimalustele ja lahendustele – ma suudan, saan hakkama, ma tean, mida soovin, leian võimalused … – võimendamisele. See, milllele fookuse suunad, saab jõudu ja kasvab. Lase oma hirmud vabaks, unusta võimalik häbitunne ja enesekriitika. Kui pidevalt muretsed, kardad midagi, siis suure tõenäosusega see ka juhtub. Analüüsi oma hirmude olemust. Mis on Sinu kõige suurem hirm? Kuidas ta Sind tagasi hoiab? Mida saad teha, et seda olukorda muuta? Liigu tegevusse! MÄRKA võimalusi, MÄRKA rohkem head! Julge küsida abi või leia enda jaoks sobiv juhendaja. USU ENDASSE ja TEGUTSE!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.