Tahaks, peaks ja tuleks

Tahaks, peaks ja tuleks – kurikuulus Bermuuda kolmnurk, kuhu kaovad unistused ja hajuvad eesmärgid. Kas pole nii?

Kui tihti kuuleme neid sõnu vestlustes. Küll teeks, kui oleks…. Tahaks minna, aga pole vahendeid… Peaks töökohta vahetama, sest töötegemise rõõm on kadunud…. Või siis ütlemine PEAN SEDA TEGEMA. Kas keegi käsib seda teha või ise TAHAN, pole vahet, sest – ärategemiseni ei jõua…

Tegelikult ei pea Sa MITTE MIDAGI tegema, mis on Sulle vastumeelne. Ei inimese ega töötajana või muudes erinevates rollides. Sa ei pea MITTE midagi tegema sellepärast, et teised midagi teevad või tahavad, et Sina seda teeksid. Iga tegevus on MÕTTEKAS ja VAJALIK vaid siis, kui see on Sulle omane. Sa oled enda jaoks TEADVUSTANUD, miks Sa seda teed.

Võtame näiteks sotsiaalmeedikanalites positused. Mõni elab seal hommikust õhtuni, kas postitaja või vaatlleja rollis. Sul pole vaja olla kummaski neist. Ole seal, kus on nö Sinu inimesed või ärilises plaanis Sinu sihtgrupp. Ja täpselt nii palju, et Sul jääks aega ENDA EESMÄRKIDE ellu viimiseks. Inimesed postitavad erinevatel põhjustel. Kes tulevikutulu genereerimiseks, kes isikliku arhiivi loomiseks, kes kuvandi loomiseks, et olen edukas, kes üksinduse peletamiseks ja suhtluse tekitamiseks jne. Ole sotsiaalmeedias nähtav täpselt nii palju, kui on vaja Sinu enda eesmärkide täitmiseks.

Mis teised arvavad?

Kui soovid kasvatada äri, on enda teenustest rääkimine elementaarne. Vahet pole, kas oled ettevõtte juht või tiimiliige. Fännates seda, mida teed, tuleb jagamine lihtsalt. Edukas ettevõttes pole turundustegevus ühe inimese või turundusosakonna vastutusala, vaid iga meeskonnaliikme ülesanne. Kui soovid enda mõtteid-tegevusi jagada, aga pelgad, et mis teised arvavad, kui järsku postitama hakkad, siis – lihtsalt HAKKA PIHTA! Las arvab igaüks, mida soovib. Olen enam kui kindel, et Sinu postitused inspireerivad teisi enda mõtteid avaldama. Kaob ka ebakindlus, mida enam harjutad. Kui keegi oleks mulle kunagi öelnud, et teen igapäevaselt laivis inspireerivaid videosid, poleks ma teda uskunud. Minule esitas väljakutse minu mentor, teha mitu kuud järjest iga päev videosid. Ja ma kinnitan, et see oli tõsine väljakutse. Täna tundub see täiesti elementaarne. Sa omandad iga päev uusi teadmisi ja läbi harjutamise kasvatad enesekindlust ning lood uusi harjumusi, uusi ärivõimalusi.

TAHAKS-PEAKS-TULEKS väljaütlemised ei vii edasi. Nii rääkides jääb tunne, et see tegevus on Sulle vastumeelne. Kui nii on, siis lükkad selle tegemist edasi, kuigi tead, et see on VAJALIK. Sul on harjumus rääkida, mida peaks tegema või tahaks. SA TEAD, MIDA ON VAJA TEHA arenguhüppeks, aga Sa ei jõua tegemiseni. Miks see nii on?….. Meie paradigma ehk meie harjumuspärane käitumismall. Kasvuks on vaja teha asju iga päev nutikamalt, tõhusamalt.

JUST DO IT – Lihtsalt tee ära!

Väidan, et kui Su soov on nii suur nagu Sa sellest räägid ja Sa oled endale andnud lubaduse, et pühendud selle eesmärgi ellu viimisele, olgu selleks siis äriline, sportilik, suhteid, tervist või kehakaalu puudustav, siis Sa LIHTSALT TEED need TEGEVUSED ära. Sa ei pelga küsida abi, õppida, areneda, eksperimenteerida, liikuda edasi, et LUUA IGA PÄEV paremat mina kui olid EILE.

Rebi Sina ennast sellest Bermuuda kolmnurgast (PEAN-TULEB-TAHAKS) välja ja VII ELLU, TEE ÄRA iga päev kasvõi ÜKS tegevus, mida oled endale ammu lubanud ja TEAD, et see viib Sind tõhusamalt oma eesmärgini. Tee seda juba TÄNA. Eriti siis, kui oled olnud rahuolematu võib-olla juba aastaid. Olen 100% kindel, et Sul on AEG MUUTUSTEKS. Alusta oma harjumuspärase MÕTLEMISE, mis kujundab HARJUMUSI, muutmisest. Saan Sind ja Sinu tiimi selles aidata. Mõte on see, millest kõik alguse saab. Vali õigeid mõtteid, õpi neid eelistama Sinu kasvu piiravate asemel.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.