Teadlikkuse 7 taset

TEADLIKKUS ON AINUS asi, mis takistab Sul elamast oma unistuste elu! – Bob Proctor
Analüüsides oma käitumist, olles teadlik, miks käitud nii nagu käitud, on võimalik oma tulemusi muuta. Bob Proctori sõnul in olemas 7 teadlikkuse taset. Selleks, et tulemusi muuta on alustuseks vaja teada, millisel asud Sina?

Soovid teada, mis need on ja millisel neist asud Sina?

1. LOOMALIK TASE. Sa käitud nagu loom: reageerid igale asjale, igale ütlusele, oled kogu aeg kõigi poolt mõjutatav.

2. MASSID. Sa teed kõike nii, nagu teised teevad: lähed peale põhikooli gümnaasiumi, siis ülikooli, sobivale tööle, otsid suhteid jne. Sa kardad eristuda. Kõik uus on paha ja vana on hea.

3. PÜÜDLUSTE TASE. Sul tekib aeg-ajalt uitmõte, et võiks teha midagi teisit. Paraku oled ümbritsetud inimestega, kes seda mõtet ei toeta ning Sa loobud sellest mõttest.

4. PERSONAALSUS. Sa hakkad aru saama, kuidas maailm töötab. Sa oled teadlik endas peituvatest võimetest ning teed otsuse edasi liikuda. Sa teed pingutusi, kuid kuna märkimsiväärsed tulemused on visad tulema, naased masside või püüdluste tasemele, KUIGI – Sa oled vaid ühe sammu kaugusel soovitud elust. Sul on lihtsalt raskusi mõistmisega, kuidas peaks osutuma võimalikuks saavutad oma eesmärki. Tunned ennast ebamugavalt ja paned teisedki end ebamugaalt tundma. Kuna Sa soovid endiselt teiste heakskiitu, libised tagasi tasemtele 1-3.

5. ENESEDISTSIPLIINI TASE. Sa oled teadlik, et vaid järjepidevus ja enesedistsipliin viivad Sind soovitud tulemuseni. Sa ei lase end mõjutada teiste arvmusest. Liigud oma eesmärgi poole, usud endasse. .

6. KOGEMUSE TASAND. Sa hakkad tegutsema! Tehes võid Sa kogeda erinevaid tundeid, komistada, isegi kukkuda, kuid ajad end alati sirgu, sest TEAD, et harjutamine teeb meistriks. Parim viis teadmiste testimiseks on neid rakendada praktikasse.

7. MEISTERLIKKUSE TASE. Sa oled teadlik, et maailm töötab vastavalt loodusseadustele, Sa tead, mida soovid, Sinus on järjekindlust ja enesedistsipliini, et saavutada eesmärgi eesmärgi järel ja luua elu, millest unistad, tehes tegevusi, mida tõeliselt armastad.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.